Sejmi je všechny

Shoot ´Em Up

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (20)
Plakát k filmu Sejmi je všechny

Sejmi je všechny /2007

Režie: Michael Davis

Hrají: Clive Owen, Paul Giamatti, Monica Bellucci, Stephen McHattie, Mike Dopud

Česká premiéra: 22.11.2007

USA premiéra: 7.9.2007

Na DVD od: 12.4.2008

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Sejmi je všechny

Clive Owen je v očích řady fanoušků smolařem, kterému pod rukama proklouzla vysněná role nejslavnějšího agenta Jejího Veličenstva. Každý kdo ho viděl v BMW kraťasech (to není nový oděvní trhák, nýbrž pásmo reklamních filmečků od slavných režisérů), pro něj okamžitě zahořel sympatiemi, ale Clive nakonec Jamesovo sako neobléknul. Rozhodně se ale nemá špatně. Natočil skvělého Spojence, zamrkal na příznivce protřepaného Martini v Růžovém panterovi a přichystal s Alfonso Cuaronem skvěle vypadající Children of Men. Přesto však svému agentovi vyslal pár podprahových signálů, ve stylu "sežeň mi nějakou řežbu, abych Craigovi ukázal, zač je toho loket". A signály, zdá se, doputovaly na správné místo. už název Shoot 'Em Up naznačuje, že se nejedná o čajový dýchánek. Owen hraje chlápka, který během zuřivé přestřelky porodí dítě (tedy... pomůže porodit cizí dítě :) a následně s ním musí prchnout. K jeho smůle se proflákne, že dítě je potomkem důležitého terče a vzhledem k tomu, že zabijáci z druhé strany barikády nemají rádi důkazy a případné dědice důležitých informací, rozhodnou se Owena zprovodit ze světa. Používají při tom bouchačky se snímači otisků, aby spouště jejich miláčků nemohl mačkat někdo jiný, takoví jsou to profíci. Když dodám, že je vede šíleně vypadající Paul Giamatti, už sedí u monitorů přilepení i ti největší suchaři. Režíruje vcelku neznámý Michael Davis (vzpomenu si od něj jen na slušnou komedii 100 sladkých holek) podle vlastního scénáře. Může to dopadnout hodně špatně nebo hodně dobře. Nad datem americké premiéry bohužel stále visí otazník.

Autor: imf


Galerie obrázků filmu Sejmi je všechny

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Sejmi je všechny

Seznamte se s panem Smithem. Nosí ošuntělé hadry, má doma poháry z tuctu střeleckých soutěží a za náboje platí stravenkami. Aby lépe viděl a mířil, nosí sebou po kapsách mrkev a snaží se o její konzumaci přesvědčit i své protivníky. Těm zlobivým jí zapíchne do krku, těm vyloženě otravným pak rovnou do oka, přesně ve stylu McClaneova rampouchu. Jo, a hraje ho Clive Owen. Už hledáte šampaňské? Dejte si spíš Red Bull. Inspektor Tequila se o své prvenství nemusí bát - pan Smith postřílí jen sto l...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Sejmi je všechny


DVD a Blu-ray filmu Sejmi je všechny

Zatím nevyšlo.


Související články

1.3.2017 07:51 Téma: Jackie Chan: Americký sen o čtyřech dějstvích Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
26.2.2017 12:38 Víkendový výplach #390 o Oscarech a Pixaru Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
22.2.2017 09:30 Kdo natočí nové X-Meny? Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
19.2.2017 18:45 Batman, Grey a Wick drží kasu! Verbinski vyhořel Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.