Sedm životů

Seven Pounds

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (39)
Plakát k filmu Sedm životů

Sedm životů /2008

Režie: Gabriele Muccino

Hrají: Will Smith, Rosario Dawson, Woody Harrelson, Barry Pepper

Česká premiéra: 12.3.2009

USA premiéra: 19.12.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Sedm životů

Will Smith je ještě pořád magnet na peníze, pokud ho tedy režisér dostane do filmu, většinou může předem jásat. Navíc má čich na dobré role, Seven Pounds proto už jen kvůli jeho obsazení vypadá velmi zajímavě. Odradit by někoho mohl fakt, že se nejedná o sci-fi ani komedii, ale o drama o sebevrahovi, který se těsně před skokem zamiluje. Takže spíš konverzačka, ale co, ne jen z blockbusterů je divák živ. Námětem Seven Pounds asi nikoho nezaujme, zřejmě se bude jednat o znovunalezení smyslu života, krom Smithe ale na film láká ještě jedno jméno: Gabriele Muccino. Ten Willa režíroval už ve Štěstí na dosah a kdyby nedošlo k jistým tvůrčím neshodám, právě by dodělával na Bergově místě Hancocka - samozřejmě také se Smithem. Ti dva si rozumí a vědí, jak jeden na druhého, Rosario Dawson navíc zní jako ideální filmová partnerka. Ostatně kdyby kolem vás šla při skoku z Nuseláku, asi byste si to také kvapem rozmysleli. Jediným slabým článkem by tedy mohl být scénárista Grant Nieporte, který za sebou má jen pár epizod pochybných seriálů (včetně čarodějky Sabriny).

Autor: st39.6


Galerie obrázků filmu Sedm životů


Recenze filmu Sedm životů

Ben Thomas je úplně obyčejný chlapík zaměstnaný na finančním úřadě a jeho prací je tudíž znepříjemňovat lidem život. Přesto vidíme, že Ben nikomu znepříjemňovat život nechce, ba co víc, mezi řádky tušíme, že je to hodný a laskavý člověk, který by se pro druhé rozkrájel. Co ho motivuje a proč takhle tráví celé dny, to se divákovi odkrývá velice pozvolna – prakticky celou první polovinu z Benova života nevíme nic kromě toho, co vyzradí krátké tři flashbacky (a ty vyzrazují dokola stále to samé)...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Sedm životů


DVD a Blu-ray filmu Sedm životů

Zatím nevyšlo.


Související články

12.2.2017 21:05 Batman přečůral Padesát odstínů, John Wick slaví Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
9.2.2017 18:30 Nejlepší DVD a Blu-ray: Leden 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
7.1.2017 11:45 Nejlepší trailery roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
1.1.2017 22:38 Star Wars a Zpívej stále vládnou, Pasažéři nad Assassinem Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
26.12.2016 00:32 Star Wars a Zpívej rozemlely Assassina i Pasažéry Rubrika: Novinky Diskuze: 28 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.