San Andreas

San Andreas

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (5)
Plakát k filmu San Andreas

San Andreas /2015

Režie: Brad Peyton

Hrají: Dwayne Johnson, Alexandra Daddario, Carla Gugino, Art Parkinson, Todd Williams

Česká premiéra: 28.5.2015

USA premiéra: 5.6.2015

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu San Andreas

V kostce: "Supervážný Rock a ňadra Alexandry Daddario v katastrofickém uberprůměru, který se nesnaží bavit, ale vzdělávat. Což je v případě, že není po ruce vypilovaný scénář a režisér, který umí prodat opravdové drama, velice špatný nápad. Warneři holt utratili 100 mega za instruktážní video, které vás dokonale připraví na zemětřesení. Tak doufejme, že ho ocení alespoň obyvatelé ohrožených oblastí, když už nemá co nabídnout ostatním."

Galerie obrázků filmu San Andreas


Recenze filmu San Andreas

Kdybych to měl napsat ve zkratce: San Andreas vás vůbec ničím nepřekvapí. Pokud jste po trailerech čekali jednolitý katastrofický biják, který bude mít obstojné triky, nevýrazné postavy a za den si na něj ani nevzpomenete, tipovali jste správně. Tenhle film projde většinou diváků jako nůž máslem. Ti pozornější v něm nicméně najdou pár zajímavých záchytných bodů.Příběh o tom, jak se během zemětřesení na Západním pobřeží hledá jedna polorozbitá rodina, je totiž (téměř) přiznanou ódou na tři věc...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu San Andreas

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu San Andreas

Zatím nevyšlo.


Související články

3.7.2016 22:48 Dory vyhrála, Tarzan remizoval, Spielberg prohrál Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
14.6.2016 09:18 Comics od tvůrce V zajetí démonů? Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
18.4.2016 11:34 Jumanji s Rockem? Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
11.4.2016 19:00 Výsledky: 2016 MTV Movie Awards Rubrika: Novinky Diskuze: 27 příspěvků
14.1.2016 19:00 TOP 11: Největší kasovní úspěchy roku 2015 Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Dwayne Johnson je borec, ale už párkrát ukázal, že zvládne i filmy, v nichž hraje obyčejného člověka a ne hromadu svalů, která vypadá jako Hulk. San Andreas bude ten případ. Tedy napůl, protože Johnson tu bude sice opět za hrdinu, ovšem víceméně za normálního. Zahraje si záchranáře a pilota helikoptéry, který má plné ruce práce po tom, co Kalifornii zasáhne obří zemětřesení. Celá situace se ještě zhorší v okamžiku, kdy zjistí, jeho dcera se octla přímo v epicentru a jestli ji chce zachránit, bude se muset vydat do místa, které připomíná peklo. Režie se chopí Brad Peyton, jenž s Johnsonem natočil i Cestu na Tajuplný ostrov 2, která byla překvapivě docela fajn.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.