Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (6)
Plakát k filmu Push

Push /2008

Režie: Paul McGuigan

Hrají: Dakota Fanning, Camilla Belle, Chris Evans, Djimon Hounsou

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 6.2.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Push

Jsme zvyklí na ledacos, ale Dakota Fanning jako akční hrdinka? To je trochu prudká změna image, nemyslíš, Hollywoode? Děvče k tomu ale má své důvody, příští rok totiž dostane do vínku schopnost telekineze. A s velkou silou přichází velká zodpovědnost, která má hned za zády skvadru agentů tajemné organizace. Ta chce všechny tyhle superlidi pro sebe. Dakota totiž není jediná, v hýbání předměty pomocí mysli a v podobných bláznovinách jí bude asistovat krom jiných i Chris Evans. Ten už má se superschopnostmi žhavé zkušenosti, takže narozdíl od uječené blondýnky bude alespoň tušit, která bije. Stejně jako Djimon Hounsou (nechte mě hádat - tajný agent?). Ale na Push se netěšíme jen kvůli pestrému obsazení. Režie se totiž ujal Paul McGuigan. Minulý rok nás přijemně překvapil s Lucky Number Slevin, kde dokázal, že má solidní vizuální cítění. A jestli ho pořádně využije i v Push, čeká nás - doufejme - našlapaný akční nářez, který snad neskončí rok na to jako levná DVD příloha Blesku. Pořád je tu ta Dakota, která i ze Spielbergova filmu dokáže udělat otravnou jízdu za maminkou, ale McGuigan by měl být dost rozumný na to, aby neopakoval něčí chyby. Navíc i věčně malinká Dakota musí jednou vyrůst. Snad to stihne do příštího roku.

Autor: st39.6


Galerie obrázků filmu Push


Recenze filmu Push

Každý režisér chce mít nějaký ten comicsový film, protože v současnosti je to nejjednodušší způsob, jak se dostat do peněženek diváků. Paul McGuigan se ale rozhodl vynechat obíhání zástupců Marvelu a DC a jednoduše si celý filmově-comicsový svět vymyslel i s jeho mytologií, pravidly a hrdiny. A tvrdě narazil. Ale po pořádku. Push se odehrává ve světě, v němž tajuplná organizace vede jakési Divize, v nichž násilím zadržuje lidi se zvláštními schopnostmi. Pakliže tedy umíte předvídat budoucnost...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Push


DVD a Blu-ray filmu Push

Zatím nevyšlo.


Související články

20.1.2010 21:31 Push se tlačí do televize Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
18.1.2010 06:40 67. Zlaté Glóby: Výsledky Rubrika: Novinky Diskuze: 95 příspěvků
15.12.2009 15:57 67. Zlaté Glóby: Nominace Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
5.3.2009 21:05 Tipovačka: Jonášové na Draka Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
16.2.2009 02:06 Jasonova mačeta se neztupila Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.