Po hlavě... do prdele

Po hlavě... do prdele

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (8)
Plakát k filmu Po hlavě... do prdele

Po hlavě... do prdele /2006

Režie: Marcel Bystroň

Hrají: Nella Boudová, Ondřej Vetchý, Jiří Mádl, Veronika Žilková, Petr Jákl

Česká premiéra: 23.11.2006

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Po hlavě... do prdele

Na MovieZone máme pověst nevděčných výrostků, kteří nenávidí český film a všechny ty hezké příběhy o skutečných lidech a jejich osudech házíme rovnou do koše a děláme si z nich nehezkou legraci. Proč ale taky ne, když je to tak snadné? Většina českých filmů z poslední doby je totiž o lidech, kteří sedí a mluví, ale i tak se zdá, že je tu pár filmařů, kteří se pokouší z téhle škatulky vymanit. Janákova variace na Ritchieho se na nás vrhne každým dnem, Chlumský a jeho Dannyho parťáci úspěšně brázdí česká kina, ale pořád jde jen o takové malé české filmy. Ale snaha se cení. Marcel Bystroň se letos také pokusí vstoupit na neznámé území a to s filmem s půvabným názvem Po hlavě do prdele. Černá komedie bude vyprávět tři vzájemně se prolínající příběhy jedné ne úplně normální české rodiny. Syn prožívá první lásku, maminka prožívá opravdovou lásku a tatínek po večerech tajně zabíjí lidi. Nic víc o filmu v podstatě nelze zjistit. Žánrové zařazení do kategorie černé komedie je také spíš střela od boku, takže si v podstatě musíme počkat na konec listopadu, abychom zjistili, o čem Po hlavě do prdele vlastně vůbec bude. Každopádně Marcel Bystroň byl ochotný hájit kvality svého debutu Cabriolet i pěstmi, takže se s politicky nekorektním humorem budeme trochu krotit. Přejeme hodně štěstí a doufáme, že kontroverzní název nebude na filmu to jediné zajímavé.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Po hlavě... do prdele

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Po hlavě... do prdele

Dneska budu štědrý a nadělím vám pointu hned na začátek. Po hlavě do prdele vypadá jako mix Pulp Fiction a Podfu(c)ku, pokud by ten vzešel z dílny naprosto netalentovaného filmaře. Uvážíme-li že jejich autorem je Marcel Bystroň, tvůrce neúspěšného Cabrioletu (ČSFD ostudných 38%) a původce scénáře k ještě neúspěšnějšímu Post Coitu (ČSFD hrůzných 27%), můžeme si lehce dovodit, že tomuhle zlobivému dítku českého filmu múzy prostě nepřály. A to ostrým pěstem i velkým slovům navzdory. Neznám Marce...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Po hlavě... do prdele

Zatím nevyšel žádný trailer.


DVD a Blu-ray filmu Po hlavě... do prdele

Zatím nevyšlo.


Související články

14.3.2017 13:00 Kdo natočí druhého Supermana? Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
12.3.2017 11:48 Víkendový výplach #392 o hláškách a Reevesovi Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
4.3.2017 11:00 Nová fotka hlavních hrdinů Nolanova Dunkerku Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
26.2.2017 12:38 Víkendový výplach #390 o Oscarech a Pixaru Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
16.2.2017 11:00 Gibson a Sebevražedný oddíl 2? Rubrika: Novinky Diskuze: 115 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.