Pevné pouto

Lovely Bones

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (37)
Plakát k filmu Pevné pouto

Pevné pouto /2009

Režie: Peter Jackson

Hrají: Mark Wahlberg, Rachel Weisz, Susan Sarandon, Saoirse Ronan, Stanley Tucci

Česká premiéra: 18.3.2010

USA premiéra: 11.12.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Pevné pouto

V kostce: "Zabili, zabili, nezletiletou dívenku s krásnýma očima a tváří talentované Saoirse Ronan. Tahle mladá herečka září ve vysněném projektu Petera Jacksona, který pohříchu kombinuje nezáživnou detektivku, zmatené vztahové retro a kýčovité procházky po krajinách mezi nebem a zemí...a vylezl z toho syntetický biják, který měl být tak významný, až je zapomenutelný."

Galerie obrázků filmu Pevné pouto


Recenze filmu Pevné pouto

Je to už oposlouchaná říkanka. Podobných kariérních křivek, jakou momentálně kopíruje Peter Jackson, jsme totiž mohli v posledních měsících a letech zachytit spoustu. V systému, kde je velký úspěch přímo úměrný autorské svobodě při natiáčení příštího filmu, se hromadě velkých tvůrců přihodilo, že ztratili soudnost a s ní i pevnou půdu pod nohama. Jejich filmy pak bývají větší. Hlasitější. Barevnější. Robustnější a často přeplácanější. Ale opravdu lepší jen málokdy.Produkce novozélandského hit...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Pevné pouto


DVD a Blu-ray filmu Pevné pouto

Zatím nevyšlo.


Související články

15.3.2017 17:00 Téma: 10 důvodů, proč se těšit na další Rychle a zběsile Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
10.3.2017 17:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Únor 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
3.1.2017 13:00 10 nejočekávanějších filmů roku 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 32 příspěvků
23.10.2016 12:14 Víkendový výplach #372 o Cruiseovi a Pixaru Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
29.9.2016 01:00 TOP 11 nejpohodovějších filmů na sychravý podzim Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Málokdo dokázal tak špatně využít svou slávu jako Peter Jackson. Po Pánovi prstenů by v Hollywoodu dostal dvě stě milionů dolarů i na dokument o výrobě ratanového nábytku, ale on se místo toho rozhodl splnit si svůj dětský sen a natočil King Konga. Ne že by šlo vyloženě o špatný film nebo o totální propadák, zklamání to však do jisté míry bylo pro každého. Jackson to teď zkouší znovu, avšak trikových orgií se nejspíš tentokrát nedočkáme. Poměrně neobvyklou hlavní hrdinkou je čtrnáctiletá dívka Susie Salmon, kterou její soused jednoho krásného dne znásilnil, zavraždil a rozsekal na kusy. Pro Susie ale smrtí nic nekončí. Jako hodná holka se dostala do nebe a odtud může sledovat, jak její smrt ovlivnila životy jejích blízkých. A hezký pohled to nebude. Otec se stal posedlým pomstou, sestra se pokouší vyrovnat se se smrtí Susie velmi neobvyklým a poměrně drsným způsobem a malý bráška tak nějak nechápe, že rodina má najednou o jednoho člena méně. Ani pro Susie však ještě není konec. Příběh Lovely Bones zní hodně zajímavě Peter Jackson by se na něm mohl pořádně vyřádit. Navíc má k dispozici poměrně dost zajímavé obsazení a popularitu knižní předlohy. Doufejme tedy, že Lovely Bones potvrdí jeho kvality a nepůjde o další zbytečný krok špatným směrem.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.