Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (7)
Plakát k filmu Parker

Parker /2012

Režie: Taylor Hackford

Hrají: Jason Statham, Jennifer Lopez, Nick Nolte, Michael Chiklis, Clifton Collins Jr.

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 12.10.2012

Na DVD od: 26.6.2013

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Parker

V kostce: "Místo podílu schytal ránu do hlavy. Ale pořád to v ní má hodně dobře srovnaný, takže se mají kumpáni na co těšit. Povědomá zápletka, povědomý ksicht v hlavní roli a očekávatelný výsledek. Nás to pořád ještě baví. A vás? To už si musíte rozhodnout sami..."

Galerie obrázků filmu Parker


Recenze filmu Parker

Tahle recenze by tu vážně nemusela být. Proč? Protože Jason Statham je tím, čím byl Steven Seagal pro přelom osmdesátých a devadesátých let. A myslím to v tom nejlepším slova smyslu. Jason je totiž značka. Vidíte ho na obalu DVDčka a víte, že po něm můžete sáhnout, aniž byste na mobilu vytáčeli Wikipedii, MovieZone nebo IMDb. Protože prostě dostáváte akční béčko, které míří na branku, nesnaží se vás ošulit, a nedostatek inteligence vynahrazuje olovem a kreativně zohavenými mrtvolami. Tak jako...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Parker

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Parker

Zatím nevyšlo.


Související články

20.1.2017 17:00 Kdy dorazí animovaný Spider-Man? Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
12.12.2016 12:27 Kdy dorazí druhý Spider-Man? Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
8.12.2016 15:00 První fotka z nového Spider-Mana Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
6.9.2016 15:30 Další padouch pro Spider-Mana Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
30.6.2016 19:54 Téma: Chystá se revoluce ve sledování filmů? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Jason Statham se obyčejně pohybuje ve vodách akčních béček, ale nebojí se čas od času zkusit i film, ve kterém bude muset víc mluvit než mlátit lidi. I když i na to by mělo v thrilleru Parker dojít. Statham si tu zahraje drsňáka, který se sice živí tím, že okrádá cizí lidi, nikdy však nesáhne na majetek těch chudých. Při jedné akci ho však podrazí kolegové a nechají ho umírat v tratolišti krve. Jejich zásadní chybou však je, že ho nedorazí a on chce teď zpátky nejen svoje peníze, ale hodlá se i pomstít. Vedle Stathama se objeví překvapivě zajímaví herci a za kamerou sedí Taylor Hackford, jenž má na kontě třeba oscarového Raye nebo parádní horor Ďáblův advokát. Stathamovské béčko by to tedy být nemělo, film navíc bude adaptací knihy Donalda E. Westlakea a Statham si tak zahraje stejného hrdinu, jako Mel Gibson v Odplatě.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.