Pařba na třetí

The Hangover Part III

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (17)
Plakát k filmu Pařba na třetí

Pařba na třetí /2013

Režie: Todd Phillips

Hrají: Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifinakis, Ken Jeong, John Goodman

Česká premiéra: 30.5.2013

USA premiéra: 24.5.2013

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Pařba na třetí

V kostce: "Phil, Stu a Doug se rozhodli pomoci Alanovi a chystají se ho odvézt na léčení. Bohužel uprostřed pouště narazí na gangstera, který je chce využít k tomu, aby našli maniakálního pana Chow. Mají na to tři dny, jinak Doug skončí s kulkou v hlavě. Tentokrát se opravdu nechlastá, místo toho se jezdí po Mexiku a Vegas, vzpomíná na staré dobré časy z jedničky a občas se objeví něco jako vtip. Bohužel jen občas. Z Pařby se vytratila pohodovost a lehkost. Zbyl z ní jen zkostnatělý základ, na který někdo zapomněl nalepit humor. A to je u komedie docela průšvih. "

Galerie obrázků filmu Pařba na třetí


Recenze filmu Pařba na třetí

Třetí Pařba měla být podle slov tvůrců jiná. Všude říkali, že se poučili a že nedostaneme znovu to samé, jen v jiné lokalitě. Dvojka právě díky tomuhle přístupu zapříčinila, že série o pár fanoušků přišla a jiný styl byl opravdu žádoucí. Bohužel ale možná ne úplně takovýhle. Tentokrát čtveřice hrdinů vyráží někam do Arizony, kde by se měl magor Alan dát dohromady ze smrti otce a snad se zbavit svých psychických problémů. Minulost je však uprostřed dálnice dostihne v podobě kamionu s hodně drs...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Pařba na třetí

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Pařba na třetí

Zatím nevyšlo.


Související články

25.3.2017 12:00 Ubertéma: Co čekat od nového Vetřelce? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
16.3.2017 12:00 NEJ roku 2016: Výsledky hlasování čtenářů Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků
8.3.2017 18:00 10 nových fotek ze třetího Thora Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
5.3.2017 22:00 Logan má parádní otvírák, sejmul i Padesát odstínů šedi Rubrika: Novinky Diskuze: 50 příspěvků
3.3.2017 09:08 Donnie Yen proti Triádám Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Jednou ti to užili ve Vegas, podruhé v Bangkoku a teď je čas vrátit se zpátky na místo činu. Do hlavního města hazardu. Třetí Hangover se podle všeho bude opět odehrávat v Las Vegas, alespoň tak naznačují první informace. O co půjde, ale nechce nikdo prozradit, rozhodně však nemáme čekat loučení se svobodou nebo svatbu. Údajně by mohl magor Alan utíkat z psychiatrické léčebny nebo by se mohl řešit pohřeb někoho z jeho rodiny, ale ono je to nakonec stejně jedno. Důležité je, že se sejde celá sehraná trojice hrdinů, vrátí se i Ken Jeong, Heather Graham a Mike Tyson a nově dorazí třeba John Goodman nebo Melissa McCarthy. Vítězný tým se zkrátka nemění, takže můžeme pravděpodobně očekávat stejnou kvalitu jako minule.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.