Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (7)
Plakát k filmu Ona

Ona /2013

Režie: Spike Jonze

Hrají: Joaquin Phoenix, Amy Adams, Samantha Morton, Rooney Mara, Olivia Wilde

Česká premiéra: 27.3.2014

USA premiéra: 10.1.2014

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Ona

V kostce: "Miluje ji. A ona jeho. Bohužel si to ale nemůžou jen tak rozdat, protože on je chlapíkem z masa a kostí a ona jen operačním systémem z jedniček a nul. Anebo ne? Tklivá sci-fi lovestory je one-man show Joaquina Phoenixe, sice půvabnou a pocitově rozechvělou, nakonec ale ne absolutně strhující..."

Galerie obrázků filmu Ona


Recenze filmu Ona

Spike Jonze je šikovný chlapík, který má svou kreativitu a filmařskou zručnost konečně posvěcenou zlatem. Jeho novinka totiž získala Oscara za scénář – ovládla tedy kategorii, která ze všech nejvíc přeje spíše menším, autorským projektům, jež nemusí být dokonalé (a dokonale přístupné), ale sálá z nich jedinečnost a v poklidných mezích středního proudu i jistá výjimečnost. Přesahy o odcizení ve velkoměstech a přilepení duší ke kompjůtrům bohužel samy o sobě nestačí Po bok Ztraceno v překladu, ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Ona

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Ona

Zatím nevyšlo.


Související články

Nenalezeny žádné související články.


Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Spike Jonze netočí normální filmy a to je sakra dobře. Jeho V kůži Johna Malkoviche nebo Adaptace není zábava pro každého, jisté je ale to, že pokaždé, když na jeho novinku člověk vyrazí do kina, dostane něco hodně originálního. Her nebude výjimka. Hlavním hrdinou má být spisovatel, který je v životě hodně osamělý a rád by s tím něco udělal. Bohužel řešení tohohle problému není úplně obvyklé. Naváže totiž ne zrovna normální vztah se svým operačním systémem, který je navržený tak, aby mu vyhovoval doslova ve všech ohledech. Je jasné, že z něčeho takového musí obyčejnému chlapíkovi brzy solidně hrábnout. Jonze napsal i scénář a sehnal si parádní herce, takže věřme v další originální a zábavnou podívanou.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.