Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Ona | Her | 2013
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 10.01.2014
CZ premiéra: 27.03.2014
režie: Spike Jonze
hrají: Joaquin Phoenix, Amy Adams, Samantha Morton, Rooney Mara, Olivia Wilde

Ona: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Arcade Fire a omamná Karen budou hrát ve filmu. Je ale moc dobře, že na ně došlo už v druhém traileru. Máloco totiž tak přesně vystihne tuhle melancholickou atmosféru - romanticky zasněnou, nezávislácky intoušskou, přesto upřímně rozechvělou a zasněnou. Novinka Spikea Joneze náramně láká, tak jako vábí k zamilování se hlas Scarlett Johansson. Není divu, že se do ní Joaquin Phoenix zabouchne, protože jí netřeba vidět, aby člověk podlehl a doufal v ohmatání její živé reinkarnace. Tematicky ale Her bude hrát zjevně i na dalších zajímavých kolbištích, takže tu prostě je třeba větřit kvalitní film a zásadní divácký zážitek.

Ona: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Spike Jonze kouká na svět kolem sebe jinak. A Joaquin Phoenix má taky trochu jinou mozkovnu než většina lidí. Oba však vládnou talentem, který umožňuje zdánlivě samozřejmé téma uchopit tak, abyste o něm přemýšleli ještě dlouho po opuštění kinosálu. Tím spíš, že tahle problematika se dotýká nejen dutiny srdeční, ale i toho, co většina z nás nosí po kapsách. Z jednoduché zápletky o tom, co se stane až budou našeptávající programy našich smartphonů tak chytré, že s námi budou nezávazně komunikovat (nejlépe hlasem Scarlett Johansson), tak raší velmi netradiční romance. Báli jste se někdy toho, že se vám partnerka bude hrabat v telefonu? Počkejte, až se vám telefon bude hrabat v partnerkách. A až si ten svůj gadget zamilujete nejen z čistě technologického a sociologického hlediska, ale prostě proto, že vám rozumí. Těmahle očima se na vzpouru strojů ještě nikdo nedíval a u Jonzeho si můžete být jistí, že to nebude jen o přesných dialozích a estetickém kníru hlavního hrdiny. Každodenní starosti očima snílka? Přesně to nám chybělo. Vítej spátky, Spikeu.

 

 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace