Odnikud někam

Somewhere

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Odnikud někam

Odnikud někam /2010

Režie: Sofia Coppola

Hrají: Stephen Dorff, Elle Fanning, Chris Pontius, Benicio Del Toro, Michelle Monaghan

Česká premiéra: 14.4.2011

USA premiéra: 22.12.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Odnikud někam

V kostce: "Sofia Coppola znovu o svém a po svém. Tentokrát mapuje duševní pochody a vnitřní pocity hollywoodského fešáka Johnnyho, jemuž svět zdánlivě leží u nohou a on si ho proto může vychutnávat. Realita je ale o mnoho smutnější a skličující... Vlastními zážitky inspirovaný snímek je monotónní variací na Coppolovic oblíbená témata, z níž až příliš čouhá snaha natočit fajnšmekrskou artovku, ve které bude každá scéna hodna analýzy na filmové vědě. Vychtěný pohled do duše samotáře."

Galerie obrázků filmu Odnikud někam


Recenze filmu Odnikud někam

Hýčkaná dcerka amerického filmu, která se naštěstí nenechala odlákat k herectví a točí své vlastní osobité filmy, se poslední dobou tak trochu plouží odnikud někam. Oslavoval jí Hollywood, stavěl jí do světla reflektorů a nejen Oscary podporoval hlasitý humbuk okolo jejích filmů, které přitom se zálibou v monstrózní show moc nekorespondují - spíš jí odporují. Jde totiž o snímky niterné a soustředěné víc na intimní detail, než na velký virvál okolo celku. Možná proto mladá režisérka s následuj...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Odnikud někam


DVD a Blu-ray filmu Odnikud někam

Zatím nevyšlo.


Související články

5.3.2017 22:00 Logan má parádní otvírák, sejmul i Padesát odstínů šedi Rubrika: Novinky Diskuze: 50 příspěvků
9.2.2017 13:21 Další Star Wars? Bohužel ano Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
29.1.2017 12:39 Víkendový výplach #386 o robotech a dinosaurech Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
16.1.2017 23:32 Affleck vyhořel, Scorsese neoslnil, oscarovky sílí Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
7.1.2017 11:45 Nejlepší trailery roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Sofia Coppola je zajímavá režisérka a to nejen kvůli svému příjmení. Ztraceno v překladu byl film, který v člověku rezonoval ještě hodně dlouho a fakt, že Bill Murray musel z oscarového ceremoniálu odejít s prázdnou a musel se sklonit před slzami Seana Penna, je považován za poměrně velkou nespravedlnost. Marie Antoinette sice už takový úspěch neslavila, ale Sofia Coppola má přesto v Hollywoodu dveře otevřené. Její novinka Somewhere bude příběhem hollywoodského herce, jenž je nucen na chvilku se zastavit a popřemýšlet o svém životě. Když ho totiž překvapivě navštíví jeho jedenáctiletá dcera a vidí, jakým způsobem žije, sám si uvědomí, že se někde stala chyba. Somewhere bude pravděpodobně podobná záležitost jako Ztraceno v překladu. Namísto Billa Murraye tu máme Stephena Dorffa, jenž bezpochyby umí zahrát, když k tomu dostane příležitost a v levném dramatu Vězeň ukázal, že je něčím víc než jen záporákem z Bladea a hercem z klipů Britney Spears. Elle Fanning také patří mezi ty talentovanější dětské herečky, takže pokud se nestane nějaký vyložený průšvih, můžeme se začít těšit na nejspíš sice pomalou ale zajímavou konverzačku.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.