Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu Non-Stop

Non-Stop /2014

Režie: Jaume Collet-Serra

Hrají: Liam Neeson, Julianne Moore, Scoot McNairy, Anson Mount, Michelle Dockery

Česká premiéra: 27.2.2014

USA premiéra: 21.2.2014

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Non-Stop

V kostce: "Uzavřené letadlo, spousta podezřelých pasažérů a 20 minut do první vraždy, jíž musí zabránit nabroušený Liam Neeson. Non-Stop rozhodně nepatří mezi nejrealističtější thrillery posledních let, důrazně to ale kompenzuje napětím, nečekanými dějovými zákrutami a především mistrem Neesonem přesně v té poloze, kterou od něj chceme vidět. Alfred Hitchcock by z toho měl dozajista radost."

Galerie obrázků filmu Non-Stop


Recenze filmu Non-Stop

Jen málokdo si mohl nevšimnout, že z Liam Neesona vyrostla akční hvězda. Po 96 hodinách, A-Teamu a Mezi vlky není pochyb o tom, že kdyby Expendables hledali nového vůdce, Neeson by jim zdvojnásobil charisma i tržby. A bezezbytku to dokazuje i v novém thrilleru Non-Stop, kde musí vypátrat vraha na palubě letadla.Ona tajemná osoba totiž hrozí, že pokud nedostane 150 milionů dolarů, každých 20 minut někoho zabije. Čímž leteckého maršála Billa Markse, který tou dobou řeší velké osobní trauma a ch...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Non-Stop

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Non-Stop

Zatím nevyšlo.


Související články

26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
29.1.2017 12:39 Víkendový výplach #386 o robotech a dinosaurech Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
24.1.2017 14:45 89. nominace na Oscara Rubrika: Novinky Diskuze: 78 příspěvků
9.1.2017 06:00 Výsledky 74. Zlatých glóbů Rubrika: Novinky Diskuze: 53 příspěvků
12.12.2016 15:00 Nominace na 74. Zlaté glóby Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Liamu Neesonovi už nestačí zachraňovat dceru nebo manželku, teď se rozhodl zkusit si to s celým letadlem. V thrilleru Non-Stop si zahraje vládního agenta Billa Markse, který má na starost bezpečnost v letadle. Prostě je to ten pán, co vám rozbije držku deset kilometrů nad zemí, když saháte letušce na zadek. Teď ale bude mít úplně jiné problémy. V jeho letadle je totiž terorista, který žádá pár milionů dolarů a když je nedostane, tak každých dvacet minut někdo na palubě zemře. A zastavit ho může jedině Marks. Jestli půjde o variaci na Přepadení ve vzduchu, nebo něco trošku komplikovanějšího, zatím netušíme, ale každopádně má být Non-Stop akční thriller, takže se u něj moc kecat nebude. Režie se ujal Jaume Collet-Serra, jenž s Neesonem natočil už solidního Neznámého.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.