Noční můra v Elm Street

A Nightmare on Elm Street

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (6)
Plakát k filmu Noční můra v Elm Street

Noční můra v Elm Street /2010

Režie: Samuel Bayer

Hrají: Jackie Earl Haley, Rooney Mara, Kyle Gallner, Katie Cassidy, Thomas Dekker

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 30.4.2010

Na DVD od: 20.10.2010

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Noční můra v Elm Street

V kostce: "Když usnete, přijde si pro vás zlý kotelník Freddy Krueger. A pište si, že usnete! Tenhle horor je totiž smrtící nuda, která nabízí jen špatné herce, nulovou atmosféru a lekačky tak špatné, že si to dost možná ani nedovedete představit. Nekoukejte se na to a běžte se třeba kreslit nebo tak něco. Dá vám to víc."

Galerie obrázků filmu Noční můra v Elm Street


Recenze filmu Noční můra v Elm Street

Tak a jeho to tady. Znásilnili všechny. Celá svatá trojice filmových zabijáků musela padnout na kolena před nenasytnými producenty a doslova se ponížit. Režiséři si s nimi začali dělat, co chtěli, z charismatických likvidátorů udělali srandovní idioty a omladina, která měla končit pod jejich noži a mačetami, musela nejdřív projit lobotomií. Nikoho nezajímá, že dříve stoicky klidný a charismatický Michael Myers je u Roba Zombieho dvoumetrový wrestler rozsekávající lidi jen proto, aby všude (fa...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Noční můra v Elm Street


DVD a Blu-ray filmu Noční můra v Elm Street

Zatím nevyšlo.


Související články

30.11.2016 18:00 Oscary se blíží: Nejlepším filmům vládne Místo u moře Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
27.11.2016 12:11 Víkendový výplach #377 o hrdinech a monstrech Rubrika: Novinky Diskuze: 44 příspěvků
19.11.2016 01:00 Han Solo a hvězda Hry o trůny Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
16.11.2016 18:30 Zelený sršeň se vrátí, ale bez Rogena Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
16.11.2016 13:00 7 filmů režiséra Jana Bártka Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Jason Vorhees. Máme. Leatherface. Hotovo. Michael Meyers. Taky. Ze čtveřice nejslavnějších sériových vrahů, kteří se na filmovém plátně objevili v sedmdesátých a osmdesátých letech, se zatím nedostalo na jediného. Ani Freddy Krueger ale nezůstal ušetřen remakování. I tentokrát bude vstupovat do snů teenagerů a tam je originálně a snad i zábavně likvidovat. Pochopitelně doje i na legendární žiletkovou rukavici. Otázka ale je, jestli ještě vůbec někdo věří, že by to mohlo dopadnout dobře. Předělávky hororových klasik většinou dopadají přinejlepším průměrně a Samuel Bayer zatím s filmem žádné zkušenosti nemá a i když má za sebou hodně videoklipů, rozhodně to není sázka na jistotu. Fanoušky originálu ale stejně bude nejvíc zajímat, jak si s hlavní rolí poradí Jackie Earl Haley. Herec je to velmi dobrý, charisma má také a na popáleného kotelníka je ošklivý dost, ale Robert Englund před lety zvládl Freddyho tak, že se bude muset Haley zatraceně snažit, aby milovníky série potěšil.
© Copyright 2000 – 2016 Všechna práva vyhrazena.