Noční můra v Elm Street

A Nightmare on Elm Street

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (6)
Plakát k filmu Noční můra v Elm Street

Noční můra v Elm Street /2010

Režie: Samuel Bayer

Hrají: Jackie Earl Haley, Rooney Mara, Kyle Gallner, Katie Cassidy, Thomas Dekker

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 30.4.2010

Na DVD od: 20.10.2010

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Noční můra v Elm Street

V kostce: "Když usnete, přijde si pro vás zlý kotelník Freddy Krueger. A pište si, že usnete! Tenhle horor je totiž smrtící nuda, která nabízí jen špatné herce, nulovou atmosféru a lekačky tak špatné, že si to dost možná ani nedovedete představit. Nekoukejte se na to a běžte se třeba kreslit nebo tak něco. Dá vám to víc."

Galerie obrázků filmu Noční můra v Elm Street


Recenze filmu Noční můra v Elm Street

Tak a jeho to tady. Znásilnili všechny. Celá svatá trojice filmových zabijáků musela padnout na kolena před nenasytnými producenty a doslova se ponížit. Režiséři si s nimi začali dělat, co chtěli, z charismatických likvidátorů udělali srandovní idioty a omladina, která měla končit pod jejich noži a mačetami, musela nejdřív projit lobotomií. Nikoho nezajímá, že dříve stoicky klidný a charismatický Michael Myers je u Roba Zombieho dvoumetrový wrestler rozsekávající lidi jen proto, aby všude (fa...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Noční můra v Elm Street


DVD a Blu-ray filmu Noční můra v Elm Street

Zatím nevyšlo.


Související články

22.10.2016 01:15 Han Solo dostal nového Landa Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
12.10.2016 14:00 První dojmy: 15 minut z Doctora Strange Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
27.9.2016 14:00 Doctor Strange míří za Avengers Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
28.8.2016 12:26 Víkendový výplach #364 o Star Wars a Trumpovi Rubrika: Novinky Diskuze: 25 příspěvků
25.8.2016 16:09 Captain Marvel loví režisérky Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Jason Vorhees. Máme. Leatherface. Hotovo. Michael Meyers. Taky. Ze čtveřice nejslavnějších sériových vrahů, kteří se na filmovém plátně objevili v sedmdesátých a osmdesátých letech, se zatím nedostalo na jediného. Ani Freddy Krueger ale nezůstal ušetřen remakování. I tentokrát bude vstupovat do snů teenagerů a tam je originálně a snad i zábavně likvidovat. Pochopitelně doje i na legendární žiletkovou rukavici. Otázka ale je, jestli ještě vůbec někdo věří, že by to mohlo dopadnout dobře. Předělávky hororových klasik většinou dopadají přinejlepším průměrně a Samuel Bayer zatím s filmem žádné zkušenosti nemá a i když má za sebou hodně videoklipů, rozhodně to není sázka na jistotu. Fanoušky originálu ale stejně bude nejvíc zajímat, jak si s hlavní rolí poradí Jackie Earl Haley. Herec je to velmi dobrý, charisma má také a na popáleného kotelníka je ošklivý dost, ale Robert Englund před lety zvládl Freddyho tak, že se bude muset Haley zatraceně snažit, aby milovníky série potěšil.
© Copyright 2000 – 2016 Všechna práva vyhrazena.