Nezvaný host

The Visitor

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Nezvaný host

Nezvaný host /2007

Režie: Thomas McCarthy

Hrají: Richard Jenkins, Hiam Abbass, Amir Arison, Haaz Sleiman

Česká premiéra: 9.4.2009

USA premiéra: 11.4.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Nezvaný host

V kostce: "Zahořklý Walter našel ve svém bytě dva přistěhovalce a místo toho, aby je vyrazil na ulici, se s nim spřátelil. A když došlo na problémy, zjistil, že pro něj jsou víc než jen náhodnými známými. Druhý film režiséra Thomase McCarthyho nabízí vynikající herectví, atmosféru, která vleze pod kůži a příběh, jenž vás bude zajímat. Co chtít od komorního dramatu víc?"

Galerie obrázků filmu Nezvaný host

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Nezvaný host

Devět měsíců. Tak dlouho to trvalo, než se Nezvaný host dostal z karlovarského filmového festivalu do širší distribuce. Za tu dobu stačil film získat poměrně slušné renomé, jednu nominaci na Oscara a režisér Thomas McCarthy po Přednostovi, s nímž karlovarský festival před pár lety vyhrál, potvrdil, že bychom jeho práci měli v budoucnu pečlivě sledovat. Nezvaný host sice není příliš originální film, avšak to je v podstatě jediná věc, kterou mu můžeme vytknout. Příběh vysokoškolského učitele Wa...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Nezvaný host

Zatím nevyšel žádný trailer.


DVD a Blu-ray filmu Nezvaný host

Zatím nevyšlo.


Související články

15.9.2016 17:30 TZ trailer: seriálový Woody Allen Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
14.1.2016 14:08 Zemřel Alan Rickman Rubrika: Novinky Diskuze: 40 příspěvků
26.10.2015 20:55 Dojmy čtenáře: Jak MovieZone slavila 10 let Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
2.8.2015 12:00 Víkendový výplach #308 o Mission: Impossible a Harrym Poterovi Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků
12.4.2015 12:43 Víkendový výplach #292 o Star Wars a videokazetách Rubrika: Novinky Diskuze: 57 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Walter Vale (Richard Jenkins) učí ekonomii na Connecticutské universitě celá léta, není tedy divu, že už ho to moc nebaví. Poté, co mu zemřela žena, se navíc nachází v období, kdy tak trochu postrádá smysl života, nic ho nebaví a vůbec se utápí v depresích. Když pak vyrazí na konferenci do New Yorku, rozhodne se navštívit manželčin starý byt, za který ještě stále platí, ale neobjevil se v něm už celé roky. Ke svému udivení v něm ale místo usazeného prachu najde šťastně žijící milenecký pár. Domovník holt Waltera neměl moc rád. Jemu to ale nevadí, netrvá dlouho a s oběma cizinci (jsou ze Sýrie) si vytvoří unikátní pouto. Jenže jednoho z nich brzy zatkne policie kvůli triviálnímu přestupku a zjistí, že pár je ve Státech nelegálně, načež jsou oba posláni do imigračního centra. A Walter konečně nachází smysl života: v boji za své přátele. Můžete to brát třeba jako komentář Ameriky po 11. září, herec a režisér McCarthy se každopádně osvědčil už před pěti lety s úspěšným Station Agent a první ohlasy na "návštěvníka" jsou víceméně pozitivní.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.