Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (11)
Plakát k filmu Nenarození

Nenarození /2009

Režie: David S. Goyer

Hrají: Odette Yustman, Gary Oldman, Cam Gigandet, Carla Gugino, Idris Elba

Česká premiéra: 19.3.2009

USA premiéra: 9.1.2009

Na DVD od: 7.7.2009

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Nenarození

V kostce: "Casey Beldon začíná až příliš často vidět podivného a nezdravě vypadajícího chlapečka a brzy zjistí, že o její život usiluje naštvaný duch. S pomocí svých přátel a židovského exorcisty se rozhodne postavit se mu. Nenarození jsou neoriginální a nezábavná duchařina, která vykrádá slavnější kolegy. Nemá na ně ale ani zdaleka. "

Galerie obrázků filmu Nenarození


Recenze filmu Nenarození

Zdá se, že když už se v současné době točí duchařský horor, zlobit a vraždit v něm budou jen děti. Když na to dohlíží Guillermo del Toro, může vzniknout něco jako napínavý a zábavný Sirotčinec. Pokud však dostane volnou tuku stvořitel a vlastně i vrah filmového Bladea David S. Goyer, měli bychom se začít bát nejhoršího. A i to nejhorší se může v některých momentech Nenarozených zdát jako velmi slabá káva. Zkrátka a jednoduše Goyer zase pokazil, co mohl. Zkušený scénárista se tentokrát se scén...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Nenarození


DVD a Blu-ray filmu Nenarození

Zatím nevyšlo.


Související články

25.3.2011 10:15 Snyderovi jeblo Rubrika: Novinky Diskuze: 64 příspěvků
10.2.2010 10:38 Největší hollywoodští hraboši Rubrika: Novinky Diskuze: 28 příspěvků
13.10.2009 15:32 Seriálové novinky pod lupou II. Rubrika: Novinky Diskuze: 36 příspěvků
8.10.2009 19:31 Třetí Transformeři nebudou zadarmo Rubrika: Novinky Diskuze: 21 příspěvků
6.6.2009 01:48 Nejzlatější trailery sezóny 08/09 Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

David S. Goyer před pár lety patřil mezi scénáristickou špičku. Málokdo má na comicsovém boomu takovou zásluhu jako on. Z jeho hlavy vzešel filmový Blade, Nolanův Batman, druhá Vrána nebo Proyasův kulťák Smrtihlav. A pak se Goyer rozhodl, že zkusí režírovat. Třetí Blade spolehlivě zabil kariéru Wesleyho Snipese, The Invisible se do českých kin ani nedostalo (a prý je to dobře) a Goyerova aura zázračného dítěte velmi rychle splaskla. Jeho novinka Unborn vypráví příběh mladé dívky Casey, která jednoho dne zjistí, že musí o svoje tělo bojovat s duší chlapce, jenž zemřel během druhé světové války. A tenhle boj nebude žádná sranda. Naštěstí tu jsou její kamarádi a rabín, který ví, co je nutné udělat. Kdybych dostal korunu za každého člověka, kterému zápletka připomene Friedkinova Exorcistu, byl bych milionář. Goyer nepatří mezi nejzručnější režiséry a jestliže se rozhodl vykrádat jeden z nejslavnějších a nejpůsobivějších hororů všech dob, mohlo by to pro něj dopadnout hodně špatně. Na druhou stranu herecké obsazení nabízí pár celkem schopných lidí, kteří by mohli filmu pomoci. Otazník samozřejmě visí nad tím, jak si Odette Yutsman (zahrála si například v Monstru) poradí s hlavní rolí, ale třeba nakonec tahle moderní vykrádačka nebude tak hrozná.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.