Na odstřel

State of Play

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (4)
Plakát k filmu Na odstřel

Na odstřel /2009

Režie: Kevin Macdonald

Hrají: Russell Crowe, Ben Affleck, Rachel McAdams, Robin Wright Penn, Helen Mirren, Jason Bateman, Jeff Daniels

Česká premiéra: 28.5.2009

USA premiéra: 17.4.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Na odstřel

V kostce: "Politicko-novinářsko-osobní drama zamotává vztah mezi dvěma dávnými kamarády, reportérem deníku Washington Globe (Russell Crowe) a mladým kongresmanem (Ben Affleck), jehož milenka náhle zemřela. A novináři se pokouší rozkrýt, proč, jak a kdo za to může. A ne, opravdu se nedoví nic hezkého. Šikovně realizovaná žánrovka s hromadou výtečných herců přináší dostatek oldscholového napětí, nakonec je ale zbržděna poněkud nevyváženým scénářem."

Galerie obrázků filmu Na odstřel


Recenze filmu Na odstřel

Neříkejte kongresmanovi, že jeho milenka zemřela. Můžete tím spustit aféru, která zamává celým Washingtonem. Nejen politickými kuloáry, policií a tajnými agenturami, ale i sedmou velmocí. Novináři, pochopitelně i ti z deníku Washington Globe, se totiž rádi chytí každé události, která smrdí skandálem. A tak se může stát, že jedno nenápandé úmrtí se spojí s dvěma vraždami a otevře před zuřivými reportéry širý prostor pro rozvíjení konspiračních teorií. A vyzve je k dlouhému pátrání, do něhož vc...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Na odstřel


DVD a Blu-ray filmu Na odstřel

Zatím nevyšlo.


Související články

31.12.2017 20:04 TOP 11: Nejpohodovější písničkové soundtracky Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
11.8.2016 13:00 Superhvězdné zlodějky Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
29.7.2016 10:49 Téma: Vzestup, pád a smrt videokazet Rubrika: Novinky Diskuze: 111 příspěvků
3.7.2016 22:48 Dory vyhrála, Tarzan remizoval, Spielberg prohrál Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
24.6.2016 10:09 Téma: Proč byl Den nezávislosti tak hrozně super? Rubrika: Novinky Diskuze: 44 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Je libo nějakou tu detektivku? Poslední dobou o ní v hollywoodském výběru jen tak nezakopnete. V Americe holt mají své CSI a to hned několikrát do týdne, proto je do kina na něco podobného prakticky nedostanete. Kevin Macdonald to ale přecejen zkusí. Když před pěti lety seděl doma a koukal na BBC, zaujala ho mini-série o vyšetřování záhadné smrti kongresmanovy ženy. O tři filmy později, mezi kterými je mimochodem i Poslední skotský král, se pouští do její filmové verze. Příběh samozřejmě bude stejný, hlavní vyšetřovací tým ale netvoří pouze policejní detektivové, doplňují je i reportéři místního plátku. Každý z nich má jiný styl vyšetřování a každý přichází na jiné důkazy. Bez sebe by to asi nikdy nezvládli, dohromady ale tvoří výborný tým, před kterým nebude jednoduché zamést stopy. Macdonald si do něj přizval tolik hvězd, že se vám z toho protočí oční bulvy - stačí kouknout do pravého sloupce. Rozhodně má na to, aby s tímhle obsazením rozjel solidní drama, které by mohlo přespříští rok dosáhnout i na nějakého toho plešouna. Moudřejší samozřejmě budeme po traileru, už teď ale držíme Kevinovi palce.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.