Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (8)
Plakát k filmu Motel smrti

Motel smrti /2007

Režie: Nimród Antal

Hrají: Luke Wilson, Kate Beckinsale, Frank Whaley, Kym Stys, Andrew Fiscella

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 20.4.2007

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Motel smrti

I když jsou oba bratři Wilsonové schopní a zábavní herci, Luke byl vždycky tak trochu ve stínu slavnějšího a nosatějšího Owena. Dá hodně velkou práci vzpomenout si, kdy se mu naposledy podařilo úspěšně odehrát jiný typ role, než „nekňuba s dobrým srdcem.“ To ale neznamená, že by chtěl navždycky zůstat zajatcem takových rolí a už brzy velmi razantním způsobem změní žánr. V thrilleru Vacancy se vydá se svou čerstvou manželkou Kate Beckinsale na dovolenou. Na místo vysokohorské turistiky a sexuálních radovánek ale prožijí peklo. V jednom malém nenápadném hotýlku totiž zjistí, že v pokojích jsou instalovány minikamery a jejich majitelé to nemají v hlavě úplně v pořádku. Novomanželům brzy začíná docházet, že člověk, který sleduje každý jejich pohyb, není jen zakomplexovaný voyeur, ale především amatérský režisér snuffu. V jeho filmech se ale herci málokdy dožijí závěrečných titulků. Režisér Nimród Antal se sice narodil v Kalifornii, ale v osmnácti letech se přestěhoval do Maďarska, kde svým filmem Revizoři řádně rozvířil hladinu filmového rybníka. Teď má šanci prosadit se i v Hollywoodu a díky zajímavým hercům a jeho vizuálnímu cítění by se mu to mohlo podařit. Snuff filmům se naposledy věnoval Joel Schumacher a Nicolas Cage v 8 MM a nebylo to vůbec špatné. Pokud se Antalovi zadaří podobně, budeme jen rádi.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Motel smrti

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Motel smrti

Co by udělal normální fanoušek hororů, kdyby se mu uprostřed lesů rozbilo auto a nejbližší motel by byl pouhé dva kilometry vzdálený? Samozřejmě by utíkal na druhou stranu a doufal, že ho cestou třeba sežere medvěd. Poloprázdné motely s podivnými správci jsou totiž nejčastější místa, kde se točí snuff. A jelikož je nedostatek herců, kteří by byli ochotni nechat se před kamerou znásilnit a umučit k smrti, musí dostat šanci amatéři. Třeba náhodně projíždějící manželský pár Amy a David. Ti ale b...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Motel smrti


DVD a Blu-ray filmu Motel smrti

Zatím nevyšlo.


Související články

31.3.2017 20:00 Téma: 50 filmů před Star Wars, které musíte vidět (2/5) Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
26.3.2017 12:22 Víkendový výplach #394 o Vaderovi a Deadpoolovi Rubrika: Novinky Diskuze: 31 příspěvků
20.3.2017 12:48 Monstra proti oscarové hvězdě Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
3.3.2017 09:08 Donnie Yen proti Triádám Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
29.1.2017 12:39 Víkendový výplach #386 o robotech a dinosaurech Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.