Moneyball

Moneyball

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu Moneyball

Moneyball /2011

Režie: Bennett Miller

Hrají: Brad Pitt, Jonah Hill, Robin Wright, Philip Seymour Hoffman, Kathryn Morris

Česká premiéra: 1.12.2011

USA premiéra: 23.9.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Moneyball

V kostce: "Brad Pitt exceluje jako progresivní generální manažer baseballového týmu, jehož sestavu tentokrát neurčili skauti a trenéři, ale statistika. Brad Pitt ovšem exceluje i jako producent stojící za tímhle špičkovým sportovním dramatem, které se nevtírá, a přesto dokáže z výborného scénáře, přesných herců a skvostného režijního vedení vymáčknout jeden z nejzajímavějších zážitků roku."

Galerie obrázků filmu Moneyball


Recenze filmu Moneyball

Sportovních filmů bylo už tolik, že fungují většinou jen jako žánrová výplň. Pořád jich vzniká relativně mnoho (jsou levné, energické a dojemné), ale áčkoví tvůrci a herecké superstars se do nich nehrnou.Změna může nastat jen s opravdu originálním zápletkou. Což je vklad, který dal vzniknout i filmu Moneyball. Vypráví totiž neotřelou story generálního manažera baseballového týmu Oklahoma Athletics (Brad Pitt), který už nechtěl snášet porážky a útlak od bohatších týmů. A tak se rozhodl zkusit ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Moneyball


DVD a Blu-ray filmu Moneyball

Zatím nevyšlo.


Související články

18.8.2016 19:00 TOP 5: Nejlepší filmy Roberta Redforda, které jste neviděli Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
19.2.2016 10:52 Zahrajete si s Jessicou Chastain? Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
20.10.2015 14:36 Gambit má super režiséra. Možná Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
25.7.2015 17:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Červen 2015 Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
2.2.2015 19:00 VIDEO: Pocta Philipu Seymouru Hoffmanovi Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Brad Pitt je na vrcholu už hodně dlouho. Daří se mu stárnout se ctí a umí si vybírat role. Párkrát zkusil i něco náročnějšího a naznačil, že by se nějakému tomu Oscarovi nejspíš nebránil, ale zatím ho to nejvýznamnější filmové ocenění minulo. Moneyball má však ambice to napravit. Brad Pitt si tu totiž zahraje manažera baseballového manšaftu Oakland Athletics Billyho Beanea, jemuž se podařilo udělat vítězný tým ne s pomocí analytiků a sportovních geeků, ale díky draftování hráčů na doporučení počítače. Režírovat měl původně Steven Soderbergh, kvůli průtahům okolo rozpočtu se ale všechno na nějakou dobu zastavilo a nakonec si za kameru sedl Bennett Miller, jenž před pár lety všechny překvapil povedenou biografií Capote. Philip Seymour Hoffman za ní dostal Oscara, Pitt možná doufá, že se historie bude opakovat.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.