Miluji tě k sežrání

Just Friends

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (5)
Plakát k filmu Miluji tě k sežrání

Miluji tě k sežrání /2005

Režie: Roger Kumble

Hrají: Ryan Reynolds, Amy Smart, Anna Faris

Česká premiéra: 7.12.2006

USA premiéra: 23.11.2005

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Miluji tě k sežrání

„Víš, Rosamundo, ty jsi úžasná holka... a já si myslím... myslím, že bychom spolu měli... ne, to jsem řekl špatně... s tebou je mi tak krásně, že bych... víš, vzpomínám na ten výlet do Dolní Rožínky... prostě, chtěl bych s tebou chodit.“ „Květoslave, mně je s tebou taky moc moc fajn, s nikým tak ráda nechytám motýly, s nikým si tak dobře nepopovídám o rozkvétajícím petrklíči, ale já to nechci zkazit. Ty seš strasně hodnej a ta co tě bude mít bude hrozně moc šťastná, ale já bych chtěla, abychom zůstali JENOM JAKO PŘÁTELÉ.“ Tak schválně, kdo alespoň jednou v životě neokusil tenhle univerzální způsob odpálkování, ten ať hodí kamenem. Moc šutříků dopadat neslyším (snad jen okolo Dubí se soudě podle ticha holky a kluci domlouvají úspěšněji :-), takže problémy Ryana Reynoldse v jeho nové komedii vám určitě nebudou cizí. Jeho vysmívaný hrdina Chris totiž na vysoké nevypadal jako hezoun Ryan. A s dvou set kilogramovou nadváhou se ty nejhezčí kočky ze školy těžko přemlouvají k tetelení pod peřinou. Teď už je ale s Chrise fešák, dokonce úspěšný fešák pářící se s tou nejžhavější, ale i nejblbější popovou hvězdičkou, což mu ovšem nebrání v návratu na rodnou hroudu, kde by se věčná „jenom kamarádka“ Jamie mohla nechat přesvědčit o Chrisově úžasnosti.

Autor: Cival


Galerie obrázků filmu Miluji tě k sežrání

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Miluji tě k sežrání

Psát o filmu jako Just Friends je jako psát o dalším dílu amerického sitcomu, který včera běžel v televizi. Jde o romantickou komedii, která nese znaky všeho, co si od filmu s tímto označením slibujete včetně zápletky, mladých herců, stylu humoru a vyvrcholení. Jde o film tak předvídatelný jako je skořápkář po desíti pivech a originálních svěžích prvků je přesně tolik, aby to vystačilo za nehet. Zkrátka a dobře – všichni jste podobných filmů viděli aspoň deset, všichni je máte prokouknuté a n...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Miluji tě k sežrání


DVD a Blu-ray filmu Miluji tě k sežrání

Zatím nevyšlo.


Související články

31.12.2017 20:04 TOP 11: Nejpohodovější písničkové soundtracky Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
29.10.2016 10:00 TZ TOP 8: Nejlepší epizody Gilmorových děvčat Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
11.10.2016 13:00 Dory má miliardu, u Disneyho se zase slaví Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
9.8.2016 14:23 Kdy se vrátí Superman? Rubrika: Novinky Diskuze: 33 příspěvků
20.7.2016 08:02 Zemřel režisér Pretty Woman Garry Marshall Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.