Mgr. Radovan Kaluža

Mgr. Radovan Kaluža

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Mgr. Radovan Kaluža

Mgr. Radovan Kaluža /2011

Režie: Adam Sedlák

Hrají: Mgr. Radovan Kaluža

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Mgr. Radovan Kaluža

V kostce: "Hodinový dokument o démonovi z Ostravy, který si podmanil český internet. Seznamte se, Mgr. Radovan Kaluža osobně, ve vší své zvrácenosti.... Absurdní výstupy výstředního blogera natočili studenti filmových škol. Výsledek se ale co do zábavnosti, poutavosti a aktuálnosti přinejmenším vyrovná špičce domácí celovečerní tvorby."

Galerie obrázků filmu Mgr. Radovan Kaluža

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Mgr. Radovan Kaluža

Všichni jsme napojili na internet pupečními šňůrami a sajeme z ní živiny den co den. Kvůli Facebooku se na síť natěsno napojila i veškerá mainstreamová média, a tak do jejich obsahu logicky musí čím dál tím víc prostupovat nejrůznější internetová monstra a „fenomény“. Natalii Sadness vařil na titulce Reflex, Dominika Myslivcová to dotáhla do několika televizních pořadů včetně show Jana Krause a než se někdo rozhodne dřenit JUDr. PhDr. Mgr. et Mgr. Henryka Laholu, Radka Hulána nebo nejkrásnějš...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Mgr. Radovan Kaluža

Zatím nevyšel žádný trailer.

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Mgr. Radovan Kaluža

Zatím nevyšlo.


Související články

4.12.2016 10:00 Rozhovor s režisérem Semestru Adamem Sedlákem Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků

Na obzoru   (autor: Cival)

Titán. Hrdina. Celebrita. Nebo magor? Mgr. Radovan Kaluža o sobě tvrdí, že má IQ 160. Sám sebe nazývá intelektuálem, ostatní pak závistivými sockami, neboť mu závidí jeho milionářské manýry. Chlubí se tím, že balí 16 leté holčičky na Stodolní ulici, stylizuje se do role metrosexuála. Zcela vážně se považuje za geniálního. Jaký je ale ve skutečnosti? Hodinový dokument Mgr. Radovan Kaluža vytvořili studenti píseckých filmových škol FAMO a SVOŠF a premiéru měl v BIO OKO:

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.