Mamas & Papas

Mamas & Papas

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (4)
Plakát k filmu Mamas & Papas

Mamas & Papas /2010

Režie: Alice Nellis

Hrají: Zuzana Bydžovská, Martha Issová, Václav Jiráček, Ivan Shvedoff, Zuzana Kronerová

Česká premiéra: 15.4.2010

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Mamas & Papas

V kostce: "Jiným radí, jak mít děti, sama o své přišla. Jeden pár zoufale po dítěti touží, druhému přebývá, třetí se jednoho nenarozeného zbavuje. Zranitelná chemie lásky a mateřství – čtyři příběhy nahlížejí toto téma z různých stran… každopádně z jejich chladného a odtažitého spletence nevystupuje nic, co by dokázalo vtáhnout a uchvátit. Nellis přidala na autenticitě a ubrala na stylizaci. Z mého pohledu divák spíše prodělal."

Galerie obrázků filmu Mamas & Papas


Recenze filmu Mamas & Papas

Stále mi činí jisté obtíže formulovat, co konkrétně mě tak uchvátilo na Tajnostech Alice Nellis. Snad to byla ta báječná hudební dramaturgie, vynikající herecké výkony, senzitivní a snesitelně sentimentální režie, které z celkem banálního filmu o trablech jedné stárnoucí matky učinily jeden ze světlých momentů současného českého filmu. Osobnost Alice Nellis už nějaký ten rok znamená záruku setrvalé řemeslné kvality i setrvalého tématu. Její schopnost analyzovat rodinné a emocionální konflikty...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Mamas & Papas

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Mamas & Papas

Zatím nevyšlo.


Související články

5.3.2011 22:00 Český lev 2010: Výsledky Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
6.2.2011 12:11 Nominace na České lvy 2010 Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
14.1.2011 10:00 Ceny české filmové kritiky 2010: Výsledky Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
21.12.2010 19:49 Ceny české filmové kritiky 2010: Nominace Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
16.4.2010 09:13 Odvážné palce s Titány Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Alice Nellis je jednou z mála českých režisérských jistot. Ene Bene, Výlet i Tajnosti jsou hodně povedené filmy a ukazují, že u nás není situace s filmem tak hrozná, jak se nám pánové Kotík, Troška nebo Vorel snaží namluvit. Tématem filmu Mamas & Papas bude těhotenství a rodičovství. Setkáme se s několika páry, které se musí postavit faktu, že čekají potomka. Nebo nečekají a moc by chtěly. Podle režisérky se můžeme těšit na vztahovku s více postavami a společným tématem, na nějž bude nahlíženo z různých úhlů pohledu. Čekají nás hrdinové, kteří chtějí adoptovat dítě, jiní zase přemýšlejí o interrupci, další se musí vyrovnat se smrtí dítěte a určitě to nebude všechno. Herecké obsazení je poměrně zajímavé a režisérka uměla vždycky ze svých herců dostat maximum, tak doufejme, že Mamas & Papas nebude výjimkou.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.