Malá Miss Sunshine

Little Miss Sunshine

V.I.M.
Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Malá Miss Sunshine

Malá Miss Sunshine /2006

Režie: Jonathan Dayton, Valerie Faris

Hrají: Greg Kinnear, Toni Collette, Steve Carell, Alan Arkin, Alissa Anderegg, Abigail Breslin

Česká premiéra: 2.11.2006

USA premiéra: 28.7.2006

Na DVD od: 14.5.2007

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Malá Miss Sunshine

Je poměrně těžké nezačít synopsi příběhu o rodině slovy „byla jednou jedna rodina…“ a proto si s tím nebudu nijak zvlášť lámat hlavu: Prostě byla jednou jedna rodina ;). Filmové rodiny se dělí na dvě části: dokonale funkční a dokonale disharmonické. Famílie Grega Kinneara a Toni Collet je ten druhý případ. Němý syn, hyperaktivní dcera, cholerický děda a homosexuální podivín aka bratr z manželčiny strany. Žijí v pohodlném baráku, vedou prazvláštní rozhovory a všichni se těší na to, až to ten a tahle jednou zabalí a bude konečně klid. Tahle rutina by trvala věčnost, kdyby jednou v kuchyni nezazvonil telefon. Z druhého konce drátu přichází prostřednictvím sympatického ženského hlasu pozvánka na finále jakési slavnosti oslavující krásu mladých dívek (ehm… ve vší počestnosti ;). Ona hyperaktivní dcera si totiž kdysi podala přihlášku a nyní byla zvolena do výběru těch nejšťastnějších, které se poperou o metu nejvyšší. Rodině se zvedne nálada – přece jen vypadnout ven je pro každého člena momentálně ta nejlákavější věc na světě. No a v tom je vlastně trochu problém. Soutěž se koná na druhém konci státu, kam se musí všichni společně přemístit v oprýskaném Volkswagenu. Pár metrů čtverečních, šest bručounů a stovky kilometrů před nimi. Nadmíru dobře udusaná půda pro slušně se rozjíždějící situační komedii.

Autor: k0C0UR


Galerie obrázků filmu Malá Miss Sunshine

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Malá Miss Sunshine

Malá Miss Sunshine má všechny klady nezávislého filmu. Ale trápí ji také všechny bolesti. Není dokonalá, ale na jeden večer se u ní spolehlivě pobavíte. S výhradami tedy doporučuji. Tak, tu nejhorší část máme za sebou a je čas se podrobněji podívat na důvody. Vím, že teď mnohým vyschlo v krku, protože pověst hitu z festivalu Sundance se v myslích některých diváků rovná termínům vyvážená, kvalitní, citlivá, elitní,„nevlezdoprdelková“ a do jisté míry i kreativně odvedená zábava. Mučte si mě chl...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Malá Miss Sunshine


DVD a Blu-ray filmu Malá Miss Sunshine

Zatím nevyšlo.


Související články

19.3.2017 12:30 Víkendový výplach #393 o záporácích a Iron Manovi Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
14.3.2017 13:00 Kdo natočí druhého Supermana? Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
1.3.2017 14:00 První dojmy: Logan: Wolverine Rubrika: Novinky Diskuze: 36 příspěvků
19.2.2017 12:24 Víkendový výplach #389 o Jokerovi a Terminátorovi Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
11.2.2017 11:19 Kdo natočí Batmana? Rubrika: Novinky Diskuze: 34 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.