Kiss Kiss Bang Bang

Kiss Kiss Bang Bang

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Kiss Kiss Bang Bang

Kiss Kiss Bang Bang /2005

Režie: Shane Black

Hrají: Robert Downey jr., Val Kilmer, Michelle Monaghan

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 21.10.2005

Na DVD od: 24.5.2006

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Kiss Kiss Bang Bang

Shane Black. Člověk kterému stačilo k získání kultovního statutu napsat Smrtonosnou zbraň (scénáře ke všem dílům) a Posledního skauta. Z jeho pera pochází většina z nejomletějších hlášek parťáckých filmů. V devadesátých letech ještě rozčeřil vodu Posledním akčním hrdinou a Dlouhým polibkem na dobrou noc a pak se jal užívat si zaslouženého důchodu. Hraní golfu ale omrzí, takže se Shane vrací a tentokrát poprvé i jako režisér. Pro svůj "komorní" buddy movie si vybral vyhaslé hvězdičky (Robert Downey Jr. a Val Kilmer mají to nejlepší už dávno za sebou) a rozhodl se být krutě originální. Hlavními hrdiny filmu jsou zloděj (Downey), který se na útěku před policií úspěšně vydává za herce a nic netušící policista (Kilmer), který mu dělá odborného poradce u jeho prvního filmu. Dvojice se brzy zaplete i do nefilmových záležitostí a Downey navíc potká svojí dávnou lásku ze střední školy, čímž je zaděláno na pořádné problémy a pár vypečených hlášek. Dokáže se ale Shane vrátit zpátky a co víc, odrežírovat vlastní film? Kariéry většiny zúčastněných se ale při případném neúspěchu už hlouběji nepotopí, takže proč to vlastně nezkusit?

Autor: imf


Galerie obrázků filmu Kiss Kiss Bang Bang

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Kiss Kiss Bang Bang

Shane Black je divočák... v Predátorovi si zahrál kouzelnou postavu a jako scenárista dosáhnul kultovního statutu už na první pokus - když napsal scénář k první Smrtonosné zbrani. Svůj statut pak ještě potvrdil v Posledním akčním hrdinovi a Dlouhém polibku na dobrou noc a stanovil mantinely samostatného žánru, který nejlépe vystihuje jeho nejobdivovanější pecka - Poslední skaut. "Well, for starters, she's been fucked more times than she's had a hot meal." Pro někoho je tenhle týpek něco jak...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Kiss Kiss Bang Bang


DVD a Blu-ray filmu Kiss Kiss Bang Bang

Zatím nevyšlo.


Související články

19.2.2017 12:24 Víkendový výplach #389 o Jokerovi a Terminátorovi Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
12.2.2017 12:00 Víkendový výplach #388 o krásce a Voldemortovi Rubrika: Novinky Diskuze: 38 příspěvků
13.9.2016 09:52 Kdo se postaví Predátorovi? Rubrika: Novinky Diskuze: 29 příspěvků
27.5.2016 15:45 První dojmy: Správní chlapi Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
18.10.2014 11:00 Téma: Novodobý hollywoodský blacklist Rubrika: Novinky Diskuze: 95 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.