Kámoš k pohledání

I Love You, Man

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (6)
Plakát k filmu Kámoš k pohledání

Kámoš k pohledání /2009

Režie: John Hamburg

Hrají: Paul Rudd, Jason Segel, Jaime Pressley, Jon Favreau, Rashida Jones

Česká premiéra: 4.6.2009

USA premiéra: 20.3.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Kámoš k pohledání

V kostce: "Požádal ji o ruku se vší pompou, ale když se ho zeptala, kdo mu půjde za svědka, zaraženě svěsil hlavu. Nemá totiž kamarády! Tudíž je nejvyšší čas si nějakého nejlepšího kamaráda rychle najít... Kámoš k pohledání je příjemná komedie, která plní přesně to, co se od ní čeká. Neklame tělem a nabízí lehce nadprůměrnou úsměvnou zábavu s předvídatelným koncem. Howgh."

Galerie obrázků filmu Kámoš k pohledání


Recenze filmu Kámoš k pohledání

Převrátit romantickou komedii naruby a hrát si s jejími klišé chce jistou dávku odvahy. Především to ale chce schopný tým, který ví, jak žánr funguje a to tak dobře, že ono převracení naruby bude chytré. Kámoš k pohledání naštěstí působí tak, že všichni dobře vědí, co dělají a výsledek je přesně někde mezi minimem a maximem toho, co se dá z takové komedie vytáhnout.Premisa je jednoduchá, ale ve své podstatě originální – najít si rychle kamaráda, aby z něj mohl být svědek, přičemž romantická l...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Kámoš k pohledání


DVD a Blu-ray filmu Kámoš k pohledání

Zatím nevyšlo.


Související články

9.3.2017 09:29 Wolverine za volantem Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
28.2.2017 09:17 Co chystá Angelina Jolie? Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
25.2.2017 21:23 Zlaté maliny: Batman vs. Superman vs. Hillary Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
11.11.2016 22:00 Zemřel Robert Vaughn, poslední ze Sedmi statečných Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
2.10.2016 12:40 Víkendový výplach #369 o Mad Maxovi a Skále Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

I když je Tropická bouře dobrý a komerčně poměrně úspěšný film, vypadá to, že časy Frat Packu už jsou v tahu a na řadě je nová generace komiků. Paul Rudd a Jason Segel možná žádné velké hvězdy nejsou, ale v budoucnu se jimi možná stanou. I Love You, Man vypráví příběh chlapíka, který se chystá udělat nejdůležitější životní krok a konečně se oženit. Problémem tentokrát ale není nevěsta, bývalá přítelkyně nebo nepřející budoucí tchán, ale svědek. Žádný totiž není. Začíná tedy pátrání, na jehož konci by měl být ideální sympaťák, který svatbu nepokazí, zatančí si s babičkou a nepozvrací družičky. To, co se ze začátku zdá jako snadný úkol, ale nebude vůbec žádná sranda. Paul Rudd už mnohokrát ukázal, že komický talent má a kariéra Jasona Segela díky Kopačkám a seriálu How I Met Your Mother také nabírá na obrátkách. Když si k téhle dvojici ještě přidáte majitelku nejšílenějšího hlasu na světě Jamie Pressly, která si za roli v seriálu My Name Is Earl odnesla Emmy, máme tu zajímavou komediální trojici. Režisér John Hamburg také není žádný nováček a je zodpovědný za scénáře Zoolandera nebo obou dílů Fotr je lotr. Jako režisér je ovšem podepsaný jen pod průměrnou romancí Risknem to s Polly. Tak snad mu to tentokrát vyjde lépe.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.