Jen Bůh odpouští

Only God Forgives

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (32)
Plakát k filmu Jen Bůh odpouští

Jen Bůh odpouští /2013

Režie: Nicolas Winding Refn

Hrají: Ryan Gosling, Kristin Scott Thomas, Yayaying, Vithay Pansringarm

Česká premiéra: 6.6.2013

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Jen Bůh odpouští

V kostce: "Bizarní autorské bloudění, které však svou neuspořádaností a částečně i nabubřelostí připomíná spíš sobecké školní cvičení než snímek pro kohokoliv. Fanouškům divných podivností udělá určitě radost. Otázka je, zda-li přijdou na to proč. "

Galerie obrázků filmu Jen Bůh odpouští


Recenze filmu Jen Bůh odpouští

Spousta lidí přirovnává Drive k popovému songu ve filmografii plné lyrických a těžko uchopitelných básní. Za sebe musí říct, že tuhle thajskou výpravu považuji za Refnův nejuloudanější snímek, ale v zájmu svého duševního zdraví jsem vynechal Valhalla Rising a mám tak na kontě jen Bronsona a Drive. A přesto jsem z toho docela jelen. Když jdete do kina na Jen bůh odpouští, musíte být sami schopni odpouštět... nebo alespoň dát filmu šanci, aby do vás tzv. zaplul. Jde v zásadě o filmové podobenst...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Jen Bůh odpouští


DVD a Blu-ray filmu Jen Bůh odpouští

Zatím nevyšlo.


Související články

2.7.2016 12:00 Téma: Terence Hill a Bud Spencer: Dvě mlátičky mezi nebem a peklem Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
29.9.2015 13:25 Maniac Cop se vrátí Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
13.3.2015 19:50 NEJ roku 2014: Výsledky hlasování čtenářů Rubrika: Novinky Diskuze: 61 příspěvků
18.10.2014 11:00 Téma: Novodobý hollywoodský blacklist Rubrika: Novinky Diskuze: 95 příspěvků
19.2.2014 08:42 NEJ roku 2013: Výsledky hlasování čtenářů Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Spolupráce Ryana Goslinga a režiséra Nicolase Winding Refna nám v loňském roce přinesla parádní Drive. Ti dva se teď rozhodli, že se pokusí svůj úspěch zopakovat. V Only God Forgives se však nejspíš moc řídit nebude, místo toho dojde na rvačky. Děj se odehrává v Thajsku a Gosling si tu zahraje trenéra thajského boxu Juliana, který před lety zabil policistu a od té doby se skrývá. Když ale jeho bratr zavraždí prostitutku, spustí to celou řadu nepříjemných událostí. Policie povolá zpátky do služby drsného Changa, jenž má za úkol vraha najít a zlikvidovat, což se hlavnímu hrdinovi zrovna nezamlouvá. A aby toho nebylo málo, do Thajska přijíždí i matka obou bratrů, jejíž živobytí také není zrovna legální. Tvůrci slibují klasický příběh o pomstě a westernovou atmosféru. Minule jim variace na béčkové akčňáky vyšla na jedničku, není důvod předpokládat, že tentokrát to nedopadne.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.