Jackass: Number Two

Jackass: Number Two

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Jackass: Number Two

Jackass: Number Two /2006

Režie: Jeff Tremaine

Hrají: Johnny Knoxville, Steve-O, Bam Margera, Wee Man, Ryan Dunn

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 22.9.2006

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Jackass: Number Two

V Hollywoodu se můžete proslavit tisícem různých způsobů. Buď vám ten nahoře nadělí talent, krásu nebo inteligenci. Existují však i případy, ve kterých naopak trpíte nedostatkem těchto ingrediencí a přesto na vašem účte přibývají dolary kosmickou rychlostí. Stačí si uvědomit, že lidé jsou zvrhlé plémě a pokud se rozeběhnete naplno proti zdi a rozšmelcujete si o ní hlavu, pobaví je to a možná vám hodí nějaký ten čtvrťák. Na tomhle principu postavil svojí kariéru Johnny Knoxville a s partičkou podobně laděných "los ujetos" to dotáhnul až na pravidelnou půlhodinku na MTV prozaicky nazvanou Jackass (Hovado sedí asi nejlíp ;). Johnny, Steve-O, Bam Margera, Ryan Dunn a další se v ní každý týden pokoušeli divákům naznačit, že jsou všehoschopní a tak skákali nazí do záhonku kaktusů, strkali si angličáky hluboko do análního otvoru, odpalovali ohňostroje z téhož místa nebo prostě běhali nazí po ulici a vráželi do lidí. Sofistikovaná zábava, která si velmi rychle našla miliony příznivců.
Aniž bych chtěl vypadat jako suchar (po mojí recenzi první celovečerní kompilace těhle srandiček jsem za něj byl označen takřka okamžitě...), tohle skutečně není můj šálek kávy. Nevidím nic statečného na tom, když někdo vypije dva litry mléka na ex, jen aby dokázal, že se po tom člověk skutečně pozvrací. Možná dovedu ocenit odvahu se kterou si Knoxville nechává zahryznout do bradavky mládě aligátora, fascinuje mě, že se někdo nechá zavřít do auta plného rozzuřených včel nebo na sebe nechá hodit granát určený k pacifikaci davů, ale... účel v tom rozhodně nevidím a tleskat tomu nebudu, protože mi to nepřipadá ani originální, ani zábavné. Asi už stárnu.
Paramountu první celovečerní sestřih vydělal před čtyřmi lety slušné peníze (uvědomte si, že náklady byly takřka nulové) a tak se chystá dvojka, která bude, jak už z názvu vyplývá, lepší, větší a nechutnější. Chlapcům asi přestaly jejich odnože (každý z týmu měl na MTV svojí vlastní show, což je jen další důkaz toho, kam až může ždímání peněz dojít) sypat a tak potřebují komerční kopanec zajištěný stříbrným plátnem. Nevím z čeho je mi víc špatně - z uvažování Paramountu, omezenosti lidí, kteří na to znovu půjdou do kina, nebo z představy nad tím, co si zas Johnny Knoxville nechá strčit do zadku. ;)

Autor: imf


Galerie obrázků filmu Jackass: Number Two

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Jackass: Number Two

Zatím nevyšla recenze filmu.


Trailery a klipy filmu Jackass: Number Two


DVD a Blu-ray filmu Jackass: Number Two

Zatím nevyšlo.


Související články

11.6.2014 14:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Květen 2014 Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
14.4.2014 13:30 Výsledky: 2014 MTV Movie Awards Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
3.3.2014 01:49 86. Oscary ovládla Gravitace a otroci Rubrika: Novinky Diskuze: 146 příspěvků
16.1.2014 12:49 86. nominace na Oscara Rubrika: Novinky Diskuze: 144 příspěvků
11.12.2013 14:10 Komentář: Je Jack Reacher klikař? Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.