Jackass: Number Two | 2006
csfd  imdb
US premiéra: 22.09.2006
CZ premiéra: nestanovena
režie: Jeff Tremaine
hrají: Johnny Knoxville, Steve-O, Bam Margera, Wee Man, Ryan Dunn
 

O FILMU

V Hollywoodu se můžete proslavit tisícem různých způsobů. Buď vám ten nahoře nadělí talent, krásu nebo inteligenci. Existují však i případy, ve kterých naopak trpíte nedostatkem těchto ingrediencí a přesto na vašem účte přibývají dolary kosmickou rychlostí. Stačí si uvědomit, že lidé jsou zvrhlé plémě a pokud se rozeběhnete naplno proti zdi a rozšmelcujete si o ní hlavu, pobaví je to a možná vám hodí nějaký ten čtvrťák. Na tomhle principu postavil svojí kariéru Johnny Knoxville a s partičkou podobně laděných "los ujetos" to dotáhnul až na pravidelnou půlhodinku na MTV prozaicky nazvanou Jackass (Hovado sedí asi nejlíp ;). Johnny, Steve-O, Bam Margera, Ryan Dunn a další se v ní každý týden pokoušeli divákům naznačit, že jsou všehoschopní a tak skákali nazí do záhonku kaktusů, strkali si angličáky hluboko do análního otvoru, odpalovali ohňostroje z téhož místa nebo prostě běhali nazí po ulici a vráželi do lidí. Sofistikovaná zábava, která si velmi rychle našla miliony příznivců.
Aniž bych chtěl vypadat jako suchar (po mojí recenzi první celovečerní kompilace těhle srandiček jsem za něj byl označen takřka okamžitě...), tohle skutečně není můj šálek kávy. Nevidím nic statečného na tom, když někdo vypije dva litry mléka na ex, jen aby dokázal, že se po tom člověk skutečně pozvrací. Možná dovedu ocenit odvahu se kterou si Knoxville nechává zahryznout do bradavky mládě aligátora, fascinuje mě, že se někdo nechá zavřít do auta plného rozzuřených včel nebo na sebe nechá hodit granát určený k pacifikaci davů, ale... účel v tom rozhodně nevidím a tleskat tomu nebudu, protože mi to nepřipadá ani originální, ani zábavné. Asi už stárnu.
Paramountu první celovečerní sestřih vydělal před čtyřmi lety slušné peníze (uvědomte si, že náklady byly takřka nulové) a tak se chystá dvojka, která bude, jak už z názvu vyplývá, lepší, větší a nechutnější. Chlapcům asi přestaly jejich odnože (každý z týmu měl na MTV svojí vlastní show, což je jen další důkaz toho, kam až může ždímání peněz dojít) sypat a tak potřebují komerční kopanec zajištěný stříbrným plátnem. Nevím z čeho je mi víc špatně - z uvažování Paramountu, omezenosti lidí, kteří na to znovu půjdou do kina, nebo z představy nad tím, co si zas Johnny Knoxville nechá strčit do zadku. ;)

TRAILERY

FOTOGALERIE

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se