Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Ida

Ida /2013

Režie: Paweł Pawlikowski

Hrají: Agata Kulesza, Joanna Kulig, Dawid Ogrodnik, Agata Trzebuchowska, Jerzy Trela

Česká premiéra: 17.7.2014

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Ida

V kostce: "Klasický artový snímek přinese festival i do vašeho kina. Kdo si na podobné zážitky potrpí, neudělá s Idou krok vedle. Přímý zásah bych ale nečekal. "

Galerie obrázků filmu Ida

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Ida

Je to černobílé, je to pomalé, je to útrpné... Jen jestli to není art! Ida představuje typický umělecký snímek, jakých si ve Varech jistě užijeme nadmíru. Zavítá ale i do široké distribuce, tak by se dalo očekávat, že bude ještě k tomu něčím výjimečná. Jenže bohužel... Nepochybně se řemeslně vydařila, má potřebnou atmosféru a vyzařuje přesně tu auru, jakou byste zhruba očekávali. Tedy až příliš. Nenachází se v ní totiž o mnoho víc, než co srovnatelné artové filmy nabízejí ve svém základu. Pol...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Ida

Zatím nevyšel žádný trailer.


DVD a Blu-ray filmu Ida

Zatím nevyšlo.


Související články

Nenalezeny žádné související články.


Na obzoru   (autor: k0C0UR)

Než se osmnáctiletá novicka Anna stane jeptiškou, musí navštívit svou jedinou žijící příbuznou Wandu, o jejíž existenci neměla dosud ani tušení. Nečekané setkání nasměruje Annu na cestu za odkrytím rodinného tajemství...Originální a poetický příběh hledání vlastní identity je moderní poctou klasické kinematografii 60. let.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.