Hustle & Flow

Hustle & Flow

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Hustle & Flow

Hustle & Flow /2005

Režie: Craig Brewer

Hrají: Terrence Howard, Anthony Anderson, Ludacris, Taryn Manning, Isaac Hayes

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 22.7.2005

Na DVD od: 7.9.2006

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Hustle & Flow

Byl mladý a neklidný, ale vydal se po špatné cestě. Nechal si říkat Djay a skončil jako pasák s protivnou ženou na krku v bytě, kde je víc uřvaných dětí a černošek než v show Jerryho Springera. Přežíval ze dne na den a měl sen. Sen o chlápkovi, co byl mladý a neklidný, vydal se po špatné cestě, ale jednou potkal správné lidi a stala se z něj hip-hopová hvězda. Kde jinde než ve filmech by se sny měly měnit ve skutečnost? A tak se stane, že Djay jednoho krásného dne potká svého známého ze střední, Keye. Ten má barák, krásnou ženu, peněz jako želez a živí se jako zvukař. Ale práce ho nenaplňuje – tu dělá odposlech na soudním jednání, tu nahrává gospelové vystoupení v kostele. Chtěl by dělat muziku a chtěl by ji dělat moc… A to je ta pravá chvíle, kdy se oba hrdinové sami sobě svěří a rozjedou ve své čtvrti něco nevídaného. Za asistence vyhuleného pomocníka s „kouzelnou hrající krabičkou“ začnou dělat hip-hop. Djay dává do hry svou originální flow a texty sebrané přímo z ulice, Key to obléká do slušivého kabátu. Podaří se jim z ulic poplivaného Memphisu prorazit do vyšší ligy nebo budou navždy uvězněni ve svých stereotypních životech? Vyprávět vám o tom bude Terrence Howard a tucet rapových stars.

Autor: k0C0UR


Galerie obrázků filmu Hustle & Flow

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Hustle & Flow

Hustle & Flow je film, o kterém se asi už nebude moc mluvit, přestože na letošních Oscarech bodoval celkem slušně. Nehraje v něm Bruce Willis (ostatně hrají v něm jen dva běloši ;), stál babku a vypráví o rozkvětu rapu v jedné zapadlé čtvrti. Tenhle popis vám může přijít trochu zavádějící, ale pravdou zůstává, že pokud ve vás neprobudil zájem, lepší už to nebude. Proto berte nebo nechte ležet, ale rozhodně nebrečte jako spousta „kulturních“ návštěvníků Febiofestu nad čtyřicet let – já vás var...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Hustle & Flow

Zatím nevyšel žádný trailer.

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Hustle & Flow

Zatím nevyšlo.


Související články

4.12.2016 10:00 Rozhovor s režisérem Semestru Adamem Sedlákem Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
29.7.2015 14:00 První dojmy: Mission Impossible - Národ grázlů Rubrika: Novinky Diskuze: 54 příspěvků
10.5.2015 12:00 Víkendový výplach #296 o Zaklínači a Jackiem Chanovi Rubrika: Novinky Diskuze: 59 příspěvků
9.12.2014 09:00 Téma: Sonygate - Studio je nahé Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
18.10.2014 11:00 Téma: Novodobý hollywoodský blacklist Rubrika: Novinky Diskuze: 95 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.