Hlas smrti

White Noise

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Hlas smrti

Hlas smrti /2004

Režie: Niall Johnson

Hrají: Michael Keaton, Deborah Unger, Ian McNeice

Česká premiéra: 28.7.2005

USA premiéra: 7.1.2005

Na DVD od: 9.2.2006

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Hlas smrti

Zkratka E.V.P. není variací na Alien vs. Predator, ale skrývá se za ní úkaz zvaný Electric Voice Phenomena, který prý umožňuje zachytit pomocí moderní techniky hlasy zesnulých. Když posloucháte rozladěné rádio, může se podle téhle teorie za nesrozumitelným škrčením skrývat příval hlášek a výkřiků od lidí, kteří tak nějak ze zásady čichají ke kytkám od země. Musí to být docela legrace luštit půl století staré průpovídky, ale jak sami tvůrci říkají: Když může skrz rozhlasový přijímač projít hlasy mrtvých, proč by nemohlo přiklusat ještě něco vypečenějšího? Přesto se k téhle zábavě připojí i vyhaslá hvězda a ex-Batman Michael Keaton, kterého jsem osobně potkal někdy v dobách sněhuláka Jacka Frosta, a Deborah Unger, jejíž záliba v temných thrillerech snad už hraničí s posedlostí (vedle Hry hrála i v Crash, Odplatě nebo karlovarské psychárně Fear X). Logicky se cosi zvrtne, něco vypluje napovrch a hlavní hrdinové se budou muset zatraceně ohánět, aby zapeklitou situaci zvládli urovnat. Čekáme s napětím a nadějemi.

Autor: Cival


Galerie obrázků filmu Hlas smrti

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Hlas smrti

Na horory koukám rád, ale máloco mě dokáže vyděsit tzv. "k smrti". Povede se to Kruhu (i americkému) a několika jeho japonským kámošům, ale americké horory spoléhající na podpásové audiovizuální lekačky jsou v posledních letech až příliš "měkké", dá se říct, že Vřískot na další desetiletí prakticky pohřbil žánr, který se jen horko těžko zvedá zpátky na nohy. Ale... ono to půjde, stačí do něj napumpovat trochu čerstvé krve. Nejdřív jsem se příjemně rozklepal u Saw a teď u White Noise, přičemž ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Hlas smrti


DVD a Blu-ray filmu Hlas smrti

Zatím nevyšlo.


Související články

15.2.2017 09:00 Drb týdne: Popis teaseru Star Wars: Epizody VIII Rubrika: Novinky Diskuze: 42 příspěvků
29.1.2017 12:39 Víkendový výplach #386 o robotech a dinosaurech Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
24.1.2017 14:45 89. nominace na Oscara Rubrika: Novinky Diskuze: 78 příspěvků
7.1.2017 11:45 Nejlepší trailery roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
5.1.2017 19:00 Co se bude dít s princeznou Leiou? Rubrika: Novinky Diskuze: 48 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.