Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (116)
Plakát k filmu Hitman

Hitman /2007

Režie: Xavier Gens

Hrají: Timothy Olyphant, Robert Knepper, Dougray Scott, Ulrich Thomsen, Olga Kurylenko

Česká premiéra: 13.12.2007

USA premiéra: 21.11.2007

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Hitman

V kostce: "Hitman rozhodně není tím filmem, který by měl pomoci počítačovým hrám na plátna kin. Béčkový příběh o honu na nejlepšího zabijáka na světě je sice plný solidní akce, ale bohužel také velmi přehrávajících herců. A především se z nějakého důvodu bere nesmírně vážně. Odkazy na předlohu bezpochyby fanoušky hry potěší, ale dobrý film z Hitmana neudělají. "

Galerie obrázků filmu Hitman


Recenze filmu Hitman

Adaptace počítačových her by to v kinech mohly mít velmi snadné. Potenciální publikum tu existuje, příběh je většinou mnohem „filmovější“ než v případě knih a není nutné vymýšlet kulisy a složité rekvizity, protože už to všechno dávno udělali herní designéři. Přesto to pořád nevychází. Silent Hill ale ukázal, že když se za kameru postaví ten správný člověk a scénář napíše někdo, kdo s hraním neskončil u automatové verze Pac-mana, může to fungovat. Hitman měl ambice dokázat, že Silent Hill neb...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Hitman


DVD a Blu-ray filmu Hitman

Zatím nevyšlo.


Související články

11.4.2016 11:06 NEJ roku 2015: Výsledky hlasování čtenářů Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
10.3.2016 09:50 Reynolds chrání zabijáka Rubrika: Novinky Diskuze: 50 příspěvků
28.1.2016 19:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Leden 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
6.1.2016 18:00 12 nejočekávanějších filmů roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 56 příspěvků
31.8.2015 00:03 Efron má historický propadák, vedou rap a víra Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Dlouhou dobu platilo, že filmové adaptace počítačových her jsou prokleté, ale loňský Silent Hill ukázal, že když se za kameru postaví ti správní lidé, tak to jde. Silent Hill byl sice natočený převážně za americké peníze, ale strůjcem úspěchu byl francouzský režisér Christophe Gans. A Francouzi se letos na podzim pokusí svůj úspěch zopakovat. Hitman, bezejmenný nájemný zabiják s kódovým označením 47, bude ale něco trošku jiného. Kdo hrál alespoň jednu ze série her, ten ví, že v tomhle případě nemůžeme čekat střílení z protipěchotního kulometu a vyhazování tanků do vzduchu. Hitman je komorní hra, ve které má dobrý převlek a úkryt větší cenu než plný zásobník do samopalu a nejdůležitější je nevyvolat poplach, zlikvidovat svou oběť a poté se pokud možno potichu a nepozorovaně vypařit z místa činu. Debutující režisér Xavier Gens bude mít dost těžkou úlohu, aby z pomalého našlapování a ukrývání se ve stínu udělal zábavný film, ale Francouzům už se na tomhle poli jednou zadařilo. Plešatého zabijáka bez emocí si zahraje nepříliš známý Timothy Olyphant, který bude letos v létě teorizovat Bruce Willise ve čtvrté Smrtonosné pasti, což by mohlo Gensovi udělat zadarmo velmi slušnou reklamu. Ale teprve trailer ukáže, jestli se vůbec máme na co těšit. Převést typickou hitmanovskou atmosféru na plátno bude totiž možná těžší, než by si kdo myslel.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.