Hannah Montana

Hannah Montana: The Movie

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (30)
Plakát k filmu Hannah Montana

Hannah Montana /2009

Režie: Peter Chelsom

Hrají: Miley Cyrus, Emily Osment, Melora Hardin, Adam Gregory

Česká premiéra: 11.6.2009

USA premiéra: 10.4.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Hannah Montana

V kostce: "Hannah Montana je zpěvačka, kterou miluje celý svět. A proto musí jet do vidlákova objevit ty opravdové životní hodnoty. Odporný kýč, na němž se nedá nic pochválit, vám na sto minut udělá v hlavě takový guláš, že se z něj budete muset jít nejspíš vyléčit flaškou hodně levného alkoholu. "

Galerie obrázků filmu Hannah Montana

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Hannah Montana

Mžitky před očima, návaly horka, bolest hlavy, cizí hlasy, vize budoucnosti a pocit, že člověku každým okamžikem explodují střeva. I ti největší tvrďáci padnou na kolena a budou prosit za rychlou a bezbolestnou smrt. Hannah Montana totiž nebere zajatce a i když si myslíte, že už vás nemůže překvapit žádný film a nemrtví požírající lidské mozky, hláškující Jaroslav Sypal nebo čtyřhodinové makedonské drama o osmdesátileté ženě, která plete fotbalové dresy, s vámi nic nedělají, tahle hudebně-sad...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Hannah Montana


DVD a Blu-ray filmu Hannah Montana

Zatím nevyšlo.


Související články

27.3.2017 00:44 Power Rangers uspěli, ale Krásku nedohnali Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
19.3.2017 23:50 Disney znovu slaví! Za miliardou letí i Kráska a zvíře Rubrika: Novinky Diskuze: 80 příspěvků
16.3.2017 12:00 NEJ roku 2016: Výsledky hlasování čtenářů Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků
12.3.2017 21:05 Kong ovládl pokladny, Logan a Uteč ale dál válí Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
7.3.2017 22:00 První dojmy: Kong: Ostrov lebek Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Už jste o ní zřejmě slyšeli i v případě, že se podobným zběsilostem vyhýbáte velkým obloukem. Hannah Montana je ohromný hit, tahle mladá dívka, která svým zpěvem dobyla svět, teď navíc hodlá natočit opravdový film. Seriály a koncerty už jí zřejmě nestačí, nebo možná žije v domnění, že je její život už teď hodný převyprávění na velkém plátně. Hádáte správně, Hannah Montana: The Movie by měl být lehce okořeněný životopis Miley Cyrus (snad jste si nemysleli, že je Hannah Montana skutečné jméno;). Samozřejmě se tu objeví nějaká ta romance, trocha rodinných problémů a spousta zpívání. Rozhodně nic pro nás, Montanu má v Čechách momentálně v hledáčku akorát bravíčková subkultura, zbytek lidí o ní nechce ani slyšet. Možná proto se už teď v diskuzích lidé vsází, kolik Zlatých malin Montana vyhraje. Může posbírat klidně všechny, ono je to stejně jedno, protože film vydělá hromadu peněz i přes to. Hannah je něco jako Uwe Boll - prostě se jí nezbavíme.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.