Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu Hacker

Hacker /2015

Režie: Michael Mann

Hrají: Chris Hemsworth, Viola Davis, Manny Montana, Holt McCallany, Wei Tang

Česká premiéra: 15.1.2015

USA premiéra: 16.1.2015

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Hacker

V kostce: "Chris Hemsworth musí jako podezřele svalnatý hacker zastavit magora, co odpaluje elektrárny přes internet. No... a proč vlastně ne? Nový film Michaela Manna není zdaleka tak chytrý, jak si jeho tvůrce asi přál, ani vám neuteče tak rychle jako řada žánrových souputníků. Se správným přístupem ale dostanete patřičně hypnotickou a zvukově precizní podívanou, která kašle na popcornové pochutiny a dělá si věci po svém. Berte... nebo si počkejte na nějakou standardně atraktivní jednohubku."

Galerie obrázků filmu Hacker


Recenze filmu Hacker

Hacker zatím dostává slušnou sodu od kritiků i od diváků. Moc dlouhý, moc hloupý, málo akční... prostě žádná natřískaná testosteronová pecka. Dá se předpokládat, že tyhle zklamané reakce do budoucna poleví? Kdepak. Bez debat tu totiž platí okřídlené "není to pro každýho", což ale logicky znamená, že někomu Hacker sedne. A do téhle nevelké divácké skupiny bych se teď rád přihlásil.Na úvod je potřeba říct dvě věci. Zaprvé, Hacker je o zavřeném hackerském mágovi (Chris Hemsworth), kterého tajná ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Hacker

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Hacker

Zatím nevyšlo.


Související články

3.10.2016 12:51 Thor proti Talibanu Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
25.4.2016 00:04 Lovec propadl, kina drtí hity od Disneyho Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
3.12.2015 18:09 Největší propadáky roku 2015 Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
4.6.2015 14:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Květen 2015 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
11.2.2015 14:00 Režisérská elita #8: Michael Mann Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Chris Hemsworth je Thor, což mu v kariéře docela dost pomohlo, ovšem jedna jediná role dnes nestačí, pokud se chce člověk v Hollywoodu usídlit na delší dobu. Thriller Blackhat by mu ale mohl pár bodů k dobru přihrát. Hemsworth se tu vydá do první linie moderní války. Nebude kolem sebe sice máchat samopalem (i když  možná dojde i na to), ale zasedne k počítači. Spojené státy a Čína totiž budou muset spojit síly, aby odvrátily nebezpečný útok hackerů, který by mohl mít nedozírné následky. Za kameru bude sedět Michael Mann, což je sakra zajímavé ale možná trošku překvapující jméno. Tenhle režisér má na kontě Posledního Mohykána, Nelítostný souboj nebo Veřejné nepřátele a Blackhat vypadá jako supermoderní thriller, což k jinak poměrně tradičnímu Mannovi úplně nesedí. Ale výsledek by mohl být možná o to zajímavější.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.