Grindhouse: Auto zabiják

Grindhouse: Death Proof

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (138)
Plakát k filmu Grindhouse: Auto zabiják

Grindhouse: Auto zabiják /2007

Režie: Quentin Tarantino

Hrají: Kurt Russell, John Jarratt, Rosario Dawson, Rose McGowan

Česká premiéra: 5.7.2007

USA premiéra: 6.4.2007

Na DVD od: 23.1.2008

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Grindhouse: Auto zabiják

Giganty Quentina Tarantina a Roberta Rodrigueze, kteří si v hollywoodském rybníčku našli svou stinnou zátoku, kde na ně nikdo nemůže, ale přesto do ní fanoušci rádi nahlédnou, není třeba blíže představovat. Oba dva nás průběžně zásobují výplody svých hlav a my buď uznale pokyvujeme (Kill Bill 2) a nebo se nám otevírá švýcarák v kapse (Tenkrát v Mexiku). Hojně propíraná byla také skutečnost, že Rodriguez dal Tarantinovi "hostovsky režírovat" jednu scénu ze Sin City. Vzájemný soulad tvůrců podnítil vznik společného dvojfilmu Grindhouse (na kterém už Rodriguez nějaký čas pracoval, ale prý se nedostal přes 30 stran), do nějž oba tvůrci přispějí jedním náležitě drsným kouskem o stopáži přibližně 60 minut. A aby toho nebylo málo, snímky budou prokládány fiktivními ukázkami na filmy, které byste možná vidět chtěli, ale asi se tak nikdy nestane. I když kdo ví, na Comic Conu už padlo i něco málo i o případné dvojce, která by mohly čerpat právě z těchto "bonusů." O trailerové předěly se postará Tarantinův věrný učedník, který v těchto dnech kuchá nebohé americké dívky a mladíky na Slovensku, Eli Roth. Abychom nechodili kolem horké kaše, v případě Rodrigueze půjde o béčkový až céčkový zombie horor Planet Terror, taťka Quentin přispěje náležitě nabroušeným slasherem Death Proof. V současné době se objevují zprávy, že projekt provázejí jisté potíže, ba dokonce se zastavil, ale dubnová americká premiéra zřejmě ohrožená nebude.

Autor: Shushika


Galerie obrázků filmu Grindhouse: Auto zabiják

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Grindhouse: Auto zabiják

Předsudek je ošidná věc. V rámci masírování slavných jmen negativy nejednou můžete podlehnout dojmu, že vám váš kdysi oblíbený tvůrce režijně zcela zevšedněl či se vám rovnou protiví. V tom smyslu, jak moc tlačí na pilu a chvástá se sebestřednými žvásty o tom, jak je cool ve vršení odkazů z nakoukaných undergroundových klasik. S Tarantinem tenhle problém čas od času mívám. To, co kdysi bývalo označováno za novátorství a sympaticky nevtíravým pojetím se hnízdilo kdesi mezi líbivostí a statutem...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Grindhouse: Auto zabiják


DVD a Blu-ray filmu Grindhouse: Auto zabiják

Zatím nevyšlo.


Související články

16.3.2017 17:19 První reakce: Atomic Blonde Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
10.3.2017 17:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Únor 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
11.2.2017 11:19 Kdo natočí Batmana? Rubrika: Novinky Diskuze: 34 příspěvků
22.1.2017 12:21 Víkendový výplach #385 o Stathamovi a superhrdinech Rubrika: Novinky Diskuze: 39 příspěvků
16.1.2017 10:01 Deadpool, Cable a velké změny Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.