Děsnej doják

Date Movie

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Děsnej doják

Děsnej doják /2006

Režie: Jason Friedberg, Aaron Seltzer

Hrají: Alyson Hannigan, Carmen Electra, Eddie Griffin, Jennifer Coolidge, Adam Campbell

Česká premiéra: 27.4.2006

USA premiéra: 17.2.2006

Na DVD od: 2.10.2006

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Děsnej doják

Parodiemi se v současném Hollywoodu moc neplýtvá a série Scary Movie je spíše výjimkou potvrzující pravidlo. Její třetí díl ale vydělal slušné peníze (nejen vzhledem k nízkému rozpočtu) a to inspirovalo i další filmaře, takže ještě než se do kin vydá již čtvrtá parodie na horory, dočkáme se mírné variace, která si pro změnu bere na mušku romantické komedie a nehodlá na nich, ani na ostatních filmech, co se připletou do cesty, nechat jedinou nitku suchou. Zápletka přirozeně u parodií bývá tím nejméně důležitým a obecné "příběh o dívce, jejím nápadníkovi a jejich rodičích" vám zřejmě jen napoví, kterým směrem se film vydá. Cílů je tu překvapivě hodně, počínaje Fockerovic anabázemi, Bridgetinými deníčky nebo Líbánkami a samotným King Kongem konče. Právě ten je předmětem první oficiální upoutávky a vnadnou Naomi Watts v něm nahrazuje vnadná Carmen Electra, která se tu vyzná ze svojí lásky k "chlupáčům". Víc asi netřeba dodávat, z několika záběrů si snad uděláte svůj úsudek o investovaném talentu a rozpočtu. Nechci Date Movie předem odstřelovat, ale už to narychlo slepené obsazení (Alyson Hannigan z Prciček, věčný komediální béčkař Eddie Griffin a neznámý Adam Campbell) a hláška "od dvou ze šesti scenáristů Scary Movie" budí rozpaky. Mám parodie rád, ale tady to vypadá, že si tvůrci shodí laťku ještě před samotným rozeběhem.

Autor: imf


Galerie obrázků filmu Děsnej doják

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Děsnej doják

Strefovat se do filmu jako je Date Movie je tákhle lehké. V podstatě cokoliv, co vás napadne k potenciální kritice libovolného filmu, zde můžete zúročit takřka královsky. Špatně je tu totiž naprosto všechno. Ale pěkně popořádku. Shrňme si nejprve fakta: Strašnej doják stál přesně 20 miliónů dolarů a nehledě na jeho kvality, teenageři na něj táhnou v davech a sypou peníze do kasiček producentů zpátky velice ochotně (aktuálně má film jen v Americe nasbíráno 48 milionů). Proč by se od výroby po...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Děsnej doják


DVD a Blu-ray filmu Děsnej doják

Zatím nevyšlo.


Související články

26.2.2017 17:00 Zemřel Bill Paxton z Vetřelců a Titanicu Rubrika: Novinky Diskuze: 33 příspěvků
19.2.2017 18:45 Batman, Grey a Wick drží kasu! Verbinski vyhořel Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
12.2.2017 21:05 Batman přečůral Padesát odstínů, John Wick slaví Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
9.2.2017 13:21 Další Star Wars? Bohužel ano Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
5.2.2017 21:02 Rozpolcený dál kraluje! Porazil i mizerné Kruhy Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.