Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (13)
Plakát k filmu Defendor

Defendor /2009

Režie: Peter Stebbings

Hrají: Woody Harrelson, Kat Dennings, Sandra Oh, Elias Koteas, Lisa Ray

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Defendor

V kostce: "Když se zločincům řádně nepostaví policie, musí to udělat magor s černou helmou a sklenicí plnou rozzuřených vos. Defendor je superhrdinský film bez superhrdiny, který vám dokáže, že je kvalitní scénář a neselhávající herecká sestava mnohem víc, než všechny opulentní bitky světa. Můžete s nimi totiž mýtus maskovaného ochránce dobra rozebrat v dojemném dramatu s řadou vynikajících fórů, a nikdo vám neřekne, že jste si ukousli moc velké sousto. Přemýšlejte nad sebou, zámožní producent. Nezávislá scéna vám zase jednou natrhla pozadí."

Galerie obrázků filmu Defendor


Recenze filmu Defendor

Poslední dobou se na filmové plátno vrhá čím dál tím víc superhrdinů, kteří potírají zločin, aniž by uměli létat, střílet pavučiny nebo byli od přírody nezranitelní. Částečně je to určitě proto, že ne každý sežene peníze na zdemolování půlky Manhattanu, zároveň se tak ale k realizaci dostává mnohem rozmanitější sorta příběhů, než jen ty s pohledným svalovcem v těsném trikotu/masce/brnění. A důkazem, že můžete natočit skvělou žánrovku i za minimální peníze a s loserem v centru dění, je právě D...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Defendor

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Defendor

Zatím nevyšlo.


Související články

9.5.2013 14:00 Bitva buchet #2.13: Obdařené Katky Rubrika: Novinky Diskuze: 46 příspěvků
27.12.2010 16:03 Nejlepší filmy roku 2010 Rubrika: Novinky Diskuze: 86 příspěvků
14.10.2010 10:00 Superhrdinové a superzloduši Rubrika: Novinky Diskuze: 25 příspěvků
24.8.2010 10:50 Fresh film fest začíná Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Superhrdinové jsou momentálně v kinech prakticky pořád, a tak se člověk nemůže divit, když z toho někomu čas od času hrábne. Hrdinové filmu Kick-Ass sice svým způsobem najdou cestu, jak se dá bojovat se zločinem, ale Arthur takové štěstí nemá. Je to totiž trošku magor a sám sebe přesvědčil, že je superhrdinou, jenž v pod přezdívkou Defendor vyráží do ulic chránit slabé a bezbranné. Film ale nebude jen o něm. Krom „superhrdiny“ se totiž dočkáme i jeho psychiatričky, jež má na celou záležitost podstatně střízlivější pohled, a mladé dívky, se kterou se Arthur/Defendor spřátelí. Režisér a scénárista Peter Stebbings za kamerou debutuje a zatím je podepsaný jen pod scénářem k průměrnému Jack and Jill vs. the World. Jako herec má ale dost zkušeností, tak třeba stačil něco odkoukat. Woody Harrelson sice už dávno žádná hvězda není, ale na jeho hereckých schopnostech se nic nezměnilo a Kat Dennings patří mezi nejsympatičtější mladé herečky, tak uvidíme, co společně tahle banda vyplodí.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.