Čtvrtý druh

The Fourth Kind

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (9)
Plakát k filmu Čtvrtý druh

Čtvrtý druh /2009

Režie: Olatunde Osunsanmi

Hrají: Milla Jovovich, Elias Koteas, Will Patton, Corey Johnson, Hakeem Kae-Kazim

Česká premiéra: 28.1.2010

USA premiéra: 6.11.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Čtvrtý druh

V kostce: "Milla Jovovich polodokumentárně odhaluje pravdu o mimozemských únosech a člověk neví, jestli si z něho režisér celou dobu dělá srandu, nebo jestli ten chaos na plátně myslí vážně. Výsledek je však bohužel žalostně režijně nezvládnutý, jen minimálně děsivý a často vyloženě otravný. Do kina choďte jen v případě, že si myslíte, že vás každé úterý v noci unáší mimozemšťané a zkoumají vaše tenké střevo. "

Galerie obrázků filmu Čtvrtý druh


Recenze filmu Čtvrtý druh

Celé je to blbost. To je pro začátek ta nejdůležitější informace. Čtvrtý druh není film natočený podle skutečných událostí, nevychází z toho, co se událo kdesi na Aljašce a je kompletně vymyšlený. A evidentně ne moc dobře, protože se to všechno provalilo mnohem dřív, než by si producenti přáli. Ale to je konec konců jejich problém, dobrému filmu by něco takového nemělo nijak zvlášť uškodit. Čtvrtý druh však dobrý film není. Ani trochu.  Sci-fi o tom, jak zlí mimozemšťané krouží nad planetou Z...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Čtvrtý druh


DVD a Blu-ray filmu Čtvrtý druh

Zatím nevyšlo.


Související články

16.3.2017 12:00 NEJ roku 2016: Výsledky hlasování čtenářů Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků
22.12.2016 13:30 Dostaneme čtvrté Postradatelné? Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
27.11.2016 21:17 Míří Vaiana k miliardě? Fantastická zvířata závidí Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
16.11.2016 13:00 7 filmů režiséra Jana Bártka Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
17.8.2016 19:00 Scorsese chystá gangsterku s De Nirem a Pacinem Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Milla Jovovich dokázala díky sérii Resident Evil uspět tam, kde její slavnější kolegyně pohořely. Stala se herečkou, která nevypadá blbě v akčním filmu. Samozřejmě, že Ultraviolet její pověstí poměrně hodně otřáslo, ale poslední díl její zombie trilogie byl natolik fajn, že tenhle ústřel byl téměř zapomenut. Milla Jovovich navíc podle všeho ví, že není příliš dobrou herečkou, a tak si vybírá témata, která by mohla být atraktivní alespoň v jiných směrech. Scifi thriller 4th Kind sice na první pohled působí jako béčko, ale špatný by být nemusel. Děj se bude odehrávat kdesi na Aljašce v jednom malém městečku, v němž během posledních čtyřiceti let došlo k až podezřele velkému počtu neobjasněných únosů a vypadá to, že se tu děje něco hodně divného. Teď se ale vláda rozhodla dát od tohohle problému ruce pryč, pořád tu jsou ale lidé, jež jsou ochotni udělat vše pro to, aby našli pravdu. 4th Kind se sice chlubí tím, že scénář je napsaný na základě skutečných událostí, přesto to ale vypadá spíš jako třetí díl Akt X. A konec konců, proč ne? Dvojka byla mizerná a dobré scifi o mimozemské invazi tu už nebylo zatraceně dlouho. Otázka je, co na to režisér s exotickým jménem Olatunde Osunsanmi. Zatím má za sebou jen jeden béčkový a podle všeho dost špatný horor.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.