Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Cry Wolf

Cry Wolf /2005

Režie: Jeff Wadlow

Hrají: Julian Morris, Jon Bon Jovi, Krystal Browning

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 16.9.2005

Na DVD od: 17.7.2006

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Cry Wolf

Nízkorozpočtové teenagerovské vyvražďovačky jsou pro producenty hotovým zlatým dolem. I kdyby byly jakkoliv špatné, zaplatí se téměř na 100% a možná zbyde i na bublifuk. Zatímco tento rok finanční rukou shora vládne jasně Sam Raimi a režijně Wes Craven, své producentské růžky začíná vystrkovat i Doug Liman, který si ale na režijní stoličku Cry Wolfa přizval nebezpečně rutinního béčkaře. Uvidíme však, co se z toho vyklube, protože námět zní poměrně zajímavě. Ne snad pro svou originalitu, ale proto, že už tu drahnou dobu podobný nebyl a nevyskytují se v něm digitální vlkodlaci ;). Skupinka teenagerů využije podezřelého úmrtí neznámé dívky a sepíše e-mail, v němž se vrah s přezdívkou Wolf doznává k její vraždě a zároveň uveřejňuje seznam dalších potenciálních obětí i s přesným pořadím. Fiktivní mail obletí celou tamější střední školu a zatímco všichni hrůzou zelenají, malá skupinka podvratných vtipálků se jim v rohu vytrvale vysmívá. Jenže... Lidé z e-mailu skutečně začnou umírat. A čím víc mrtvol leží pod obsahově řídnoucím seznamem, tím je zřejmější, že tenhle vtip odstartoval nehezkou vraždící mánii s pekelně uřvanými konci. Nápad s Wolfem se totiž někomu zalíbil a tak neváhal navléknout maskáče, nasadit nažloutlou kuklu, vyndat z kuchyňské linky nůž a vrátit nebohým mladistvím jejich humor doslova v hodně řízném podání ;). Kde končí fikce a začíná realita? A kdo je pachatel? V kinech v USA se to dozvědí už v září, u nás se dočkáme pravděpodobně o nějaký pátek později na videu.

Autor: k0C0UR


Galerie obrázků filmu Cry Wolf

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Cry Wolf

Na Cry_Wolfa jsem se docela těšil... mno, to není ten správný výraz... prostě mě začal zajímat po prvním traileru, ve kterém se celkem chytře využíval ICQ (resp. AIM) klient a já skoro doufal, že se zas jednou objeví trochu technokratický horor, ve kterém nebude spotřební elektronika používána jen k vrhání, popř. rovnou k likvidaci postav (na "zlato, seš v televizi" z první Noční můry asi nikdy nezapomenu... já na ty horory neměl koukat v osmi letech ;). Proč ostatně na nezávislém políčku nen...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Cry Wolf

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Cry Wolf

Zatím nevyšlo.


Související články

6.1.2017 10:30 Profesor X a noví mutanti Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
4.12.2016 12:17 Víkendový výplach #378 o Strážcích Galaxie a kaskadérech Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
20.2.2016 12:38 Batman proti indiánům Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
24.6.2015 08:47 Marvel má Spideyho a Spidey režiséra Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
6.1.2015 14:00 Téma: Lesk a bída australské kinematografie Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.