Chuť lásky

The Feast of Love

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Chuť lásky

Chuť lásky /2007

Režie: Robert Benton

Hrají: Morgan Freeman, Greg Kinnear, Selma Blair, Radha Mitchell, Fred Ward

Česká premiéra: 25.10.2007

USA premiéra: 28.9.2007

Na DVD od: 14.4.2008

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Chuť lásky

Jak natočit film o hledání lásky? Když za kamerou sedí Richard Curtis, je všechno jednoduché, úsměvné a má to dobrý konec. Jestliže točí Woody Allen, tak je to složité, sarkastické, ukecané a ten konec je většinou dost nejistý. Robert Benton si ale myslí, že láska je cosi magického, tajemného a neuchopitelného. Něco, co si s lidmi pohrává, někdy prosvětluje jejich životy a někdy je zase bez okolků nakopne mezi nohy. Láska má zkrátka hodně podob. Někdo ji najde okamžitě a někdo si toho musí zatraceně hodně protrpět, než mu dá pokoj. Skupina přátel brzy zjistí, jaké všechny podoby může láska mít a ne všichni se dočkají závěrečného polibku nebo nasazování prstýnků před oltářem. Robert Benton je žijící režisérská legenda (je zodpovědný třeba za klasiku Kramerová vs. Kramer), ale jeho poslední film Lidská skvrna ukázal, že by už měl možná začít pomýšlet na důchod. S Mořem lásky se však rozhodl všechny přesvědčit, že na první filmařskou ligu ještě má. Skvělé herecké obsazení ho určitě nenechá ve štychu a jestliže scénář nebude jen další variace na „potkávají se, milují se, opouštějí se,“ mohlo by to celé být nakonec docela fajn.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Chuť lásky

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Chuť lásky

Čas od času mám takový zvláštní pocit, že spousta režisérů nikdy nepozná, kdy je lepší skončit a kdy se vyplatí pídit se kariérou dál a pokoušet se rozdávat divákům umění a vědění. Ne, nemluvíme výjimečně o filmových eskapádách Zdeňka Trošky, který to neví prakticky celou svou kariéru, ale s Robertem Bentonem to jde od jisté doby z kopce. Zatímco dříve točil divácky velezajímavé filmy (Kamerová vs. Kramer), v poslední době upadá do jakési letargické fáze, kde se snaží tvořit ono „umění a vědě...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Chuť lásky


DVD a Blu-ray filmu Chuť lásky

Zatím nevyšlo.


Související články

9.2.2017 13:21 Další Star Wars? Bohužel ano Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
7.1.2017 11:45 Nejlepší trailery roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
5.1.2017 10:05 První dojmy: La La Land Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
28.12.2016 15:00 Nejhorší filmy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 33 příspěvků
13.12.2016 19:00 Na co do kina: 10 originálních prosincových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.