Cedar Rapids

Cedar Rapids

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Cedar Rapids

Cedar Rapids /2011

Režie: Miguel Arteta

Hrají: Ed Helms, Sigourney Weaver, John C. Reilly, Alia Shawkat, Anne Heche

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 11.2.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Cedar Rapids

Z trojice hrdinů komedie Pařba ve Vegas se zatím nestačil mezi superhvězdy dostat jen Ed Helms. Bradley Cooper má A-Team a charisma, Zach Galifianakis je divný a vyhrál cenu MTV, ale Helms zatím nic. V komedii Cedar Rapids ale bude hrát první housle. Objeví se tu v roli naivního pojišťováka z malého městečka, který se musí vydat do jakési metropole, aby zajistil, že ani on ani jeho kolegové nepřijdou o místo. Nezní to moc zajímavě, ale herecké obsazení Cedar Rapids není úplně zlé. Sigourney Weaver zahraje cokoliv, stejně jako John C. Reilly. Režisér Miguel Arteta ale nebyl příliš chválený za komedii Mládí v hajzlu, tak uvidíme, jestli zvládne předvést něco zajímavějšího.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Cedar Rapids

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Cedar Rapids

Vítejte u dalšího filmu Miguela Artety, pána, co má za sebou zpackanou adaptaci Mládí v hajzlu. Arteta po tomhle průšvihu nemohl čekat žádnou veledůležitou práci, a taky že ji nedostal. V jeho rukou skončila malá indie věc Cedar Rapids, ve které se Ed Helms z Pařby ve Vegas snaží dokázat, že utáhne vlastní film. Jak se jejich spolupráce povedla? Inu, o něco lépe, než byste čekali po mizerném traileru.Pod názvem Cedar Rapids se skrývá příběh pojišťováka Tima Lippeho, který se musí vydat na vel...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Cedar Rapids


DVD a Blu-ray filmu Cedar Rapids

Zatím nevyšlo.


Související články

30.10.2014 17:29 Téma: Americká filmová odysea Rubrika: Novinky Diskuze: 50 příspěvků
2.12.2011 12:00 Oscary se blíží: Nejlepším filmům vládne Scorsese Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.