Bratři z donucení

Step Brothers

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu Bratři z donucení

Bratři z donucení /2008

Režie: Adam McKay

Hrají: Will Ferrell, John C. Reilly, Mary Steenburgen, Richard Jenkins, Adam Scott

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 25.7.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Bratři z donucení

Zdá se, že herecko-režijní spolupráce Willa Ferrella a Adama McKaye jen tak neskončí. Jejich Zprávař byl svěží a originální vánek, který do komediálního žánru přinesl improvizaci a debaty o velrybí vagíně. Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec byla však nevtipná křeč, která díky hereckému obsazení a NASCAR licenci v kinech nahrabala celkem slušný balík. McKay a Ferrell se tedy rozhodli pro třetí spolupráci. Komedie (pochopitelně) Step Brothers je příběhem dvou chlapíků ve středních letech, kteří se nemají zrovna v lásce. Brennan a Dale to mají ale o to složitější, že jejich rodiče se do sebe tak nějak zakoukali a z těch dvou jsou náhle nevlastní bratři. A ani jednoho to příliš netěší. Popravdě si nedokážu moc představit, jak by takhle jednoduchý (i když zajímavý) nápad mohl utáhnout celovečerní komedii, ale nejspíš jde opět jen o záminku k tomu, aby Ferrell a ostatní herci mohli improvizovat. Pokud bude McKay svoji hvězdu tentokrát trochu víc krotit, nemuselo by to být špatné. John C. Reilly si vedle Ferrella zahrál už v Ricky Bobbym, kde mu to zrovna moc nešlo, takže musíme doufat, že si najde trochu zajímavější komediální polohu. Zkrátka téhle bandě to už jednou vyšlo. A jednou šlápli vedle. Step Brothers tedy mohou dopadnout všelijak. Uvidíme na podzim.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Bratři z donucení


Recenze filmu Bratři z donucení

Žádná ferrellovská komedie v tom pravém slova smyslu se do našich kin ještě nepodívala a i Bratři z donucení míří rovnou na DVD. Ještě před pár týdny bych tvrdil, že to vůbec nevadí. Výsledkem první spolupráce Willa Ferrella a režiséra Adama McKaye byl téměř geniální Zprávař, avšak Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec byla přehlídka extrémně trapných vtipů. Ferrell už navíc letos měl v kinech (těch amerických pochopitelně) velmi nudného Poloprofesionála a vypadalo to, že jako komik se už stačil v...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Bratři z donucení


DVD a Blu-ray filmu Bratři z donucení

Zatím nevyšlo.


Související články

31.12.2017 20:04 TOP 11: Nejpohodovější písničkové soundtracky Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
15.3.2017 17:00 Téma: 10 důvodů, proč se těšit na další Rychle a zběsile Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
1.3.2017 07:51 Téma: Jackie Chan: Americký sen o čtyřech dějstvích Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
28.12.2016 15:00 Nejhorší filmy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 33 příspěvků
27.12.2016 19:50 Zemřela Carrie Fisher, princezna Leia ze Star Wars Rubrika: Novinky Diskuze: 25 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.