Bestiář

Bestiář

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu Bestiář

Bestiář /2007

Režie: Irena Pavlásková

Hrají: Danica Jurčová, Karel Roden, Marek Vašut, Tomáš Matonoha

Česká premiéra: 19.4.2007

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Bestiář

Veleúspěšný Román pro ženy odkryl českým producentům nové žánrové možnosti. Bylo na čase, tragikomedie nám už lezly i ušima... Slyšet Barbaru Nesvadbovou, jak mluví o mužích, je možná zážitek, po kterém by si chlap-nešovinista nejradši uřízl penis a nechal se přeoperovat na ženu, její zachycování milostných propletenců může přesto docela snadno oslovit i čtenáře bez podprsenky. Na motivy svého vlastního bestselleru (téhož jména) vypracovala Bára Nesvadbová scénář, v němž se krásná moderní žena jménem Karolína (Danisa Jurčová) potýká se všemožnými vztahovými problémy, jež dnešní doba přináší. Karolína si neví rady s nevypočitatelným Alexem (Karel Roden), a tak se, citově zhrzená, začne chovat tak trochu jako mrcha vůči novým mužům v jejím životě (Matonoha, Etzler, Vašut...). Potenciál pro oddychovou romantickou jednohubku, která by přímo navazovala na Renčův velehit, tak ruší dvě věci: Drsnější pohled na svět, jenž Báře Nesvadbové vydobyl ostruhy v literárním světě, a scenáristická podpora i režijní vedení Ireny Pavláskové. Režisérka Času sluhů i dluhů nekouká na svět přes růžové brýle, takže očekávejme trochu temnější společenskou inventuru prokládanou úsměvnými situacemi.

Autor: Cival


Galerie obrázků filmu Bestiář

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Bestiář

Návštěvy zubaře, práce na zahrádce a koukání na současné české filmy. Do téhle trojice činností se nikomu z redakce příliš nechce a proto většinou losujeme. Tentokrát se však do kin vydalo hned několik tuzemských zástupců a v souboji s Civalem jsem si nevytáhnul Pusinky nýbrž Bestiář. Ha, mám lepší film, soudil jsem dle názvu a obsazení. Pramálo jsem tehdy věděl o stejnojmenné knížce od Báry Nesvadbové. A možná to bylo dobře. Bolest má člověka zasáhnout nepřipraveného. Ostatní filmy Ireny Pa...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Bestiář

Zatím nevyšel žádný trailer.


DVD a Blu-ray filmu Bestiář

Zatím nevyšlo.


Související články

27.6.2011 14:54 Televizní Tipy 28.6. - 5.7. 2011 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
2.11.2009 11:51 Televizní Tipy 2.11. - 8.11. 2009 Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
23.6.2007 04:59 Tak co s těmi Vary... Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.