Annapolis

Annapolis

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Annapolis

Annapolis /2006

Režie: Justin Lin

Hrají: James Franco, Tyrese Gibson, Jordana Brewster, Donnie Wahlberg, Chi McBride

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 27.1.2006

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Annapolis

Odpověď na Jarhead na sebe nenechala dlouho čekat. Zatímco Sam Mendes bude už od prvního listopadového víkendu líčit patálie, které v Perském zálivu devastují americkou omladinu, původně nezávislý režisér Justin Lin hodlá mariňákům spravit reputaci svým dramatem Annapolis. Annapolis není výraz podobný metropoli, či megapoli, ale název prestižní vojenské akademie, do níž přicházejí obyčejní teeenageři, aby za pár let vylezli jako „da best of U.S. nation.“ Jedním z nich je i Jake Huard (James Franco), místní sympaťák z chudých poměrů (sociálně agitační tón se rozehřívá :-), v němž nikdo z velitelů nevidí víc než potížistu se zabejčenou povahou. Jen poručík Cole (Tyrese Gibson) Jakea prohlédl a místo adepta na odpis jej vnímá jako budoucího tahouna americké armády. I proto se Jake pod Coleovou supervizí přihlásí do proslulého boxerského turnaje mariňáků, v němž může všem dokázat, že víc než paličatost jej zdobí obrovské odhodlání, charakter a fyzická síla, která se všem americkým občanům může jednoho dne hodit... A pokud chcete, aby i na vás mohl být váš otec hrdý, tady hledejte info pro případnou přihlášku k U.S. Navy. :-)

Autor: Cival


Galerie obrázků filmu Annapolis

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Annapolis

Po zhlédnutí Rychle a zběsile 3 mi pěkných pár dní vrtalo hlavou, jestli je Annapolis (předchozí Linův počin), který američtí diváci omlátili v recenzích o všechno možné, opravdu tak špatný. Justina Lina totiž provázela aura nadějného talenta, který svou nezávislou prvotinou Better Luck Tomorrow "zatřásl Hollywoodem". Klasické PR řečičky, ale na každém šprochu je pravdy trochu a trailer na Annapolis se mi nezdál zas tak špatný. Možná za to může moje fixace na Scottův Top Gun. Ke štěstí mi obč...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Annapolis


DVD a Blu-ray filmu Annapolis

Zatím nevyšlo.


Související články

4.4.2013 14:00 Bitva buchet #2.9: Rychlé a zběsilé Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
11.10.2011 20:14 Televizní Tipy 11.10. - 15.10.2011 a MZ talk Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
24.5.2011 17:51 Televizní Tipy 24.5. - 30.5.2011 Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
3.8.2010 00:05 Televizní Tipy 2.8. - 8.8.2010 Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
25.6.2007 22:03 James Franco je... fajn. Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.