Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (11)
Plakát k filmu 12 kol

12 kol /2009

Režie: Renny Harlin

Hrají: John Cena, Brian J. White, Ashley Scott, Aidan Gillen, Steve Harris

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 27.3.2009

Na DVD od: 18.1.2010

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu 12 kol

V kostce: "Wrestleři za kamerou i před ní znovu křísí zapomenuté krásy akčního žánru. John Cena jako nesestřelitelný polda musí svést dvanáctikolovou bitvu se záporákem, přičemž hlavní cenou je, že získá svou snoubenku. Vcelku. Hloupý akčňák s velkým srdcem a takovou spoustou běhání, střílení a vybuchování, až by z toho Arniemu ukápla upřímná slza."

Galerie obrázků filmu 12 kol


Recenze filmu 12 kol

Nikdy jsem si nemyslel, že se budu těšit na film s nařvaným wrestlerem. Tedy pokud by se nejmenoval Vítejte v džungli 2. Nikdy jsem si nemyslel, že se budu těšit na další film Rennyho Harlina. Tedy pokud by se nejmenoval Dlouhý polibek na dobrou noc 2. Od producentů z WWE jsem dostal hned dvojité školení, protože po solidním akčňáku The Marine s Johnem Cenou, chlápkem co má svaly snad i na očních víčkách (aneb po rakouském dubu přichází americká jedle), totiž wrestlingoví šoumeni natočili dal...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu 12 kol


DVD a Blu-ray filmu 12 kol

Zatím nevyšlo.


Související články

7.8.2009 19:51 Kdo, kde, s kým... 32/2009 Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
30.3.2009 02:24 Monstra se vetřela na vrchol Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
22.3.2009 18:42 Úspěšní Cage s Proyasem Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
17.3.2009 21:46 Update trailerů # 11 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
26.2.2008 22:12 Wrestleři jdou do filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Renny Harlin zažil už lepší časy. V první půlce devadesátých let se podepsal pod druhou Smrtonosnou past a Cliffhangera, ale pak se oženil a se svou tehdejší manželkou Geenou Davis natočil nepříliš úspěšný Dlouhý polibek na dobrou noc a především totální propadák Ostrov hrdlořezů. Od té doby se tak nějak pořád pohybuje na hranici nízkorozpočtových áček a solidních béček. 12 Rounds na tomhle stavu asi nic nezmění, ale to by vůbec vadit nemuselo. Wrestler John Cena si tu zahraje superdrsného policajta Dannyho Baxtera, jemuž zloduši unesou přítelkyni a s ním samotným se rozhodnou zahrát si takovou veselou hru. Danny bude zkrátka dělat to, co mu řeknou. A když film produkuje světová wrestlingová asociace, je jasné, že okolo toho bude hodně zmlácených lidí. Harlin pořád ještě svému řemeslu rozumí lépe, než většina jeho o generaci mladších konkurentů a Cena ve Vojákovi ukázal, že i přes fakt, že hraje hůř než šicí stroj, nějaké to charisma má. Pokud tedy Harlin dostane slušný rozpočet a volnou ruku, mohlo by být 12 Rounds příjemné akční béčko. Ve víc asi doufat nemůžeme.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.