Yes Man | 2008
csfd  imdb
US premiéra: 19.12.2008
CZ premiéra: 15.01.2009
režie: Peyton Reed
hrají: Jim Carrey, Zooey Deschanel, Bradley Cooper, Danny Masterson
 

V KOSTCE

Jim Carrey posedlý sektářskou mantrou musí se vším souhlasit. Je to legrace? Ano! Bude mi to povědomé? Ano!! Není na to Carrey už trochu starý? Ano!!! Přes Jimovy množící se vrásky a holý průměr všech myslitelných filmových složek je však Yes Man přítulným filmovým tvorem. Bude se vám chtít vnutit do přízně od první do poslední minuty. A za tuhle bezelstnou snahu si zaslouží jednu nedůležitou hvězdičku navrch. Až vás někdo pozve do kina, řekněte "ano".

CELÁ RECENZE ZDE

TRAILERYFOTOGALERIE

O FILMU

O komediálním talentu Jima Carreyho nikdo nepochybuje, ačkoliv i on má své slabší chvilky. Jeho filmy bývají většinou úspěšné a už několikrát dokázal, že je utáhne i se slabším scénářem. Jako by neuměl říct "NE", když mu producenti předhazují další smlouvu na špatnou komedii. Podobně jako ve svém dalším filmu. Jak už název napovídá, Jim Carrey si tu zahraje muže, který na všechny otázky odpovídá kladně - konkrétně jednoduchým "ano". Není to žádná přirozená vada, prostě se jednoho dne rozhodne, že by to ve světě chtělo trochu pozitivního myšlení. Nebo tak nějak. Carrey si zjevně chtěl odpočinout od složitějších replik a tak své "ano" řekl tomu nejjednoduššímu námětu. Zazlívat mu to rozhodně nebudeme, protože tahle komedie má slušný potenciál vydařit se. Peyton Reed je sice komediální rutinér, s Carreym v hlavní roli ale není žádná komedie "jen tak nějaká". Po jeho boku si navíc zahraje okatá Zooey Deschanel a téhle kombinaci už se stěží odolává. Yes man by mohla být slušná zábava a námět nabízí spoustu zajímavých situací. Teď už jen aby scénáristé upustili uzdu fantazii. Vzhledem k tomu, že píšou pro SNL, by to neměl být problém.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se