Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Výměna | Changeling | 2008
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 31.10.2008
CZ premiéra: 08.01.2009
režie: Clint Eastwood
hrají: Angelina Jolie, John Malkovich, Colm Feore, Amy Ryan, Devon Gearheart
 

V KOSTCE

Angelina Jolie přišla o syna. Policie sice tvrdí, že ho našla, ale matka si je jistá, že dítě, které jí bylo předáno, rozhodně nepatří jí. Clint Eastwood ve své novince kombinuje žánry i motivy, ale tentokrát mu to nejde tak dobře, jak jsme u něj zvyklí. Stále je však Výměna velmi slušný film.

CELÁ RECENZE ZDE

TRAILERY

FOTOGALERIE

O FILMU

77. Většina lidí, která se dožije tolika let, se zmůže jen na to, že si z letáků ze schránky vypisuje ceny zlevněného zboží a rozhoduje se, jestli zítřejší odpoledne stráví v Kauflandu nebo v Globusu. Clint Eastwood ale ne. Jako důchodce točí filmy o boxu, diriguje stovky statistů při vylodění na ostrov Iwo Jima a kdyby se mu zachtělo, může ještě vzít do ruky obrovskou pistoli a pošesté vyrazit na plátna jako Drsný Harry. Ale nechce se mu. Místo toho si v klidu sám točí dobré filmy. The Exchange na první pohled ale nevypadá zdaleka tak ambiciózně jako režisérovy poslední zářezy. Hlavní hrdinkou bude zoufalá matka, jejíž syn byl unesen. A po dlouhé době se stalo něco, s čím už snad nikdo kromě ní nepočítal. Její syn se vrátil. Počáteční radost ale brzy zmizí, když hlavní hrdinka zjistí, že její dítě je možná někdo úplně jiný. Ale kdo? Clint Eastwood se snad poprvé ve své režisérské kariéře vydává do mysteriózního žánru, ale naštěstí v tom nebude sám. Scénárista J. Michael Straczynski je tvůrcem seriálu Babylon 5 a velké spousty hodně dobrých comicsů. Herecké obsazení také nevypadá vůbec špatně, takže nezbývá než doufat, že to Eastwood všechno zvládne a že nás koncem roku bude v kinech příjemně mrazit v zádech.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se