Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Šílený Max: Zběsilá cesta | Mad Max: Fury Road | 2015
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 15.05.2015
CZ premiéra: 14.05.2015
režie: George Miller
hrají: Tom Hardy, Charlize Theron, Rosie Huntington-Whiteley, Nicholas Hoult, Riley Keough

Šílený Max: Zběsilá cesta: Trailer 4


Šílený Max: Zběsilá cesta: Trailer 3


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Ano, jen čtyři hvězdy, Max holt moc konkuruje sám o sobě a minule to byla doslova nadtrailerová liga. Každopádně ale můžete vzít jed na to, že je nová upoutávka podobně působivá jako ty předchozí, i když jde na věc úplně jinak. Tentokrát se totiž hraje na nostalgii. Na zaprášenou Austrálii, na velké kamiony a především na Mela Gibsona, který z Maxe udělal právoplatnou akční legendu. Tři čtvrtiny traileru se tudíž věnují jemu a člověka nesmírně nabudí na opáčko původní trilogie (nebo alespoň výborné dvojky). No a pak přichází sladká tečka s Hardym, na které je strašně vidět pokročilá doba, avšak stejně entuziastické podání. Bude to masakr. Musí. Protože pokud to Miller zabije, zaslouží si nadosmrti zkejsnout u stepujících tučňáků!

Šílený Max: Zběsilá cesta: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Tady se někdo s trailerovou kampaní vyloženě mazlí. Upoutávka zaměřená na postavy, s plíživější hudbou a zvukovými efekty namíchanými na střih? To je přesně to škrábání na zádech, při kterém se člověk protahuje jako lenivý Garfield a doufá, že to nikdy nepřestane. Hardyho Max je z podobného těsta jako Riddick - vlastně věříme, že by si ti dva v baru měli o čem povídat. Oba totiž musí existovat ve světě, kam chceme nahlédnout alespoň klíčovou dírkou, ale bojíme se, že nám při tom někdo vypíchne oko. Zvědavost je ale stejně silnější, takže WATCH, EAT, REPEAT! Mimochodem jestli George Miller bere nějaké prášky pro starší a pokročilé, které hradí pojišťovna, preventivně bych si je nakoupil do zásoby. Jeden nikdy neví, kdy budou potřeba. I kdyby byla kampaň jen klamáním těla a film byl šňůrou vyprázdněného vizuálního porna á la Sin City, zbudou nám tyhle emoce a extrémní natěšení. Díky za něj!

 

Šílený Max: Zběsilá cesta: TV trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Jo, je to jenom tři čtvrtě minuty. Ale každá vteřina je vytěžená tak neskutečným způsobem, že si to profil zaslouží. Warneři totiž pochopili, že k propagaci Zběsilé cesty nepotřebují příběhem procpaných 150 vteřin ani postavy, které budou rozmlouvat o stavu zdevastovaného všehomíra. Stačí ukázat ošlehanou Hardyho tvář, robotickou ruku Charlize Theron a prát do toho kvanta epické a patřičně drsné akce. Táhne to neskutečně a každý nový záběr vám rozzáří očička důkladněji než dobře vychlazená dvanáctka. Až už je to sakra tady!

Šílený Max: Zběsilá cesta: Japonský trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Při jakékoliv délce. Pod jakoukoliv visačkou. S jakoukoliv jazykovou sadou v titulcích. Pořád je to žrádlo. A ne, nenarážím teď na kanibalské touhy hovádek, která George Miller povolal, aby zatápěla hlavnímu hrdinovi. Opakovaně se zkrátka servíruje lahodně vyhlížející popcornová krmě, správně naštěrchaná a audiovizuálně natřískaná. Co je na tom nejvíc fajn? Asi to, že ani pod sebevětším nátlakem saturovaných barviček a digitálních efektů to nepůsobí přeplácaně nebo samoúčelně. A taky mě moc těší vědomí, že kdykoliv se od akčního běsnění přešaltruje k herectví a rozmluvám postav, je výsledek stejně poutavý jako když se jen uprostřed pouště šílí...


Šílený Max: Zběsilá cesta: International trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Nečekejte nic novýho. I minutová připomínka, že se na nás řídí Tom Hardy jako Šílený Max, je ale dostatečný důvodem k radosti. Warneři potřebovali krátkou upoutávku pro asijské trhy, a tak prostě sesekali trailer. Což samozřejmě vyústilo ve strašně nařvaných 60 vteřin, které z fleku drtí většinu letošní konkurence. Ano, v Maxově případě platí, že je více opravdu více, takže si dnes zase tolik nezajásáte. Rozhodně tu ale Hardyho za volantem vidíte radši než další přiblblou komedii, no ne?

Šílený Max: Zběsilá cesta: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Zase to vypadá famózně. Znova. To už nebude náhoda. Po Comic-Con teaseru tu totiž máme vrcholně sebevědomou upoutávku, která rve koule. Okamžitě vás strhne vymazelným vizuálem, oslní výbuchy a adrenalinovými skopičinami, opravdu nadchne ale hlavně odvážnou a velmi originální hudební dramaturgií, která z tohohle traileru dělá vyloženě nezapomenutelný kousek. Krásně zkombinované barvičky pracují ve prospěch třaskavé látky, která je cool v každém momentu a slibuje blockbusterový nářez v nejryzejším slova smyslu. Hlavně ale není sterilní - a to je v dnešním bezpohlavním filmovém světě opravdový zázrak. Totálních pět.

Šílený Max: Zběsilá cesta: Comic-Con teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Fíííha. To je žrádlo. Šílený Max se konečně vrací. A roky odkladů a produkčních patálií mu na elánu rozhodně neubraly. Je oranžovější než kdykoliv předtím, což je mimochodem sympaticky schůdná cesta, aby vypadal cool a přitom neztratil nic ze své syrové a brakové podstaty. Eye-candy momenty potěší, exploze a akční zpomalovačky pohladí po oku, přesto tu pořád můžeme vidět tu béčkovou dryáčnickost a všechny ty zpustlé a uřvané hnusodůvody, proč původní Maxíky nedokouká vaše babička. Což se strašlivě cení. Zvlášť když střemlav stříhaný teaser dokáže být strhující v rámci ryze dnešních videoklipových parametrů.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace