V KOSTCE
Po sérii nepříliš kvalitních děl se Rudolf Havlík vrátil na úroveň Pohádek pro Emu z roku 2016 – tedy k neurážející romantice, která v rámci žánru funguje a láká diváky na populární herce v příjemném prostředí. Co víc chtít?
CELÁ RECENZE ZDETRAILERY

FOTOGALERIE
O FILMU
Rudolf Havlík se nefláká a jen na letošek chystá tři filmy. Pokračování hitu Po čem muži touží, romanci Prezidentka a romantické dobrodružství Ostrov. To se má odehrávat na exotickém ostrově, kde po ztroskotání skončil jeden rozhádaný manželský pár. A teď musí táhnout za jeden provaz, pokud chce přežít.
TOP Diskuze
60Thunderbolts*: Absolute Cinema Trailer 47Sci-fi Mickey 17 je kapitální propadák, obří rozpočty táhnou Hollywood ke dnu 38První reakce: Pasáž od režisérů Avengers je další fiasko 33Minecraft film: Final Trailer 25Osmá Mission: Impossible má za sebou nové testovačky. Jaké jsou ohlasy? 12Víkendový výplach #810 o Robocopovi a Bondovi 13Captain America je pořád první, vrávorá ale prázdnými kiny 21697. Oscary ovládla Anora, oceněn byl i Brutalista 8České lvy ovládly Vlny, Amerikánka a Metoda Markovič 21Pasáž: Final Trailer