Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Náhradníci | Surrogates | 2009
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 25.09.2009
CZ premiéra: 08.10.2009
režie: Jonathan Mostow
hrají: Bruce Willis, Ving Rhames, Rosamunde Pike, Radha Mitchell, Michael Cudlitz
 

V KOSTCE

Blízká budoucnost. Všichni lidé poléhavají v křeslech a nechávají své životy odžívat náhradníky. Nové a harmonické společenské uspořádání ovšem dostane trhliny - někdo vraždil a začal přitom zabíjet i lidi z masa a kostí... Rozjíždí se další případ v kariéře Bruce Willise, který v tomhle sci-fi zklamání snad jako jediný obstál. Tuctová detektivka s naprosto nevyužitým přesahem ukazuje, že Jonathan Mostow mezi nejzajímavější režiséry současnosti stále nedorostl.

CELÁ RECENZE ZDE

TRAILERY


FOTOGALERIE

O FILMU

Jonathan Mostow přišel, natočil třetího Terminátora a … zmizel. Ačkoliv by se mohlo zdát, že režisérovi, kterému se tak důstojně podařilo rozloučit se s Arnoldem Schwarzeneggerem v jeho nejslavnější roli, budou producenti trhat ruce, aby pro ně něco natočil, nestalo se tak. Jonathan Mostow sice pár projektů chystal, ale nakonec se uvelebil na režijní židličce u akční scifi The Surrogates. Ta se odehrává ve světě, v němž se lidé flákají a veškerou práci za ně odvádějí uměle vytvoření „náhradníci.“ Všem to vyhovuje do okamžiku, kdy se začnou objevovat podivné vraždy těchto umělých lidí. Do práce se musí pustit detektiv Greer, všechno je ale mnohem složitější, než si vůbec kdo dokáže představit. Lidé totiž už hodně dlouho spoléhají právě na své náhradníky a nikdo vlastně moc neví, jak vypadá opravdový svět. Jisté je jen to, že se v něm pohybuje někdo, kdo nemá umělé bytosti příliš v lásce. Podle obsazení to vypadá, že Jonathan Mostow se nechystá natočit úvahu o ztrátě lidskosti a hledání duše. A to je dobře. Akci totiž umí na jedničku a i Bruce Willis ve čtvrté Smrtonosné pasti ukázal, že stále ještě nemusí pomýšlet na důchod. Doufejme tedy, že to oběma vyjde alespoň tak dobře, jako posledně.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se