Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Milý Johne | Dear John | 2009
csfd  imdb
US premiéra: 05.02.2010
CZ premiéra: 11.03.2010
režie: Lasse Hallström
hrají: Channing Tatum, Amanda Seyfried, Richard Jenkins, Scott Porter, Henry Thomas
 

V KOSTCE

Lasse Hallström se pokouší o další vztahovku, tentokrát vylepšenou o silné vedlejší motivy a zasazenou do moderní, válkou proti terorismu zasažené doby. Ani staromilské dopisové pomrkávání a příjemný soundtrack ale nezachrání emoce negenerující eskapády ústředního páru, který by na tom bez Channinga Tatuma a s vyváženějším scénářem možná byl omnoho lépe. Takhle z toho je pouze natahované drama, jehož vyvrcholení je vám celou dobu ukradené, a za pár dní si na něj ani nevzpomenete. Maximálně si budete říkat, jaká je škoda, že se celá tahle adaptace nepřepsala na příběh o problematickém soužití otce se synem, do kterého se sem tam přimotá jedna hezká blondýnka.

CELÁ RECENZE ZDE

TRAILERY

FOTOGALERIE

O FILMU

Hladivé filmy Lasseho Hallströma to mají těžké. Stačí vidět tři a na další už nemáte chuť. Možná proto se tomhle Švédovi v poslední době nedaří lákat lidi do kina a on jen vzpomíná na časy Čokolády a Co žere Gilberta Grapea. Žít po svém nebo Skandál už byly víceméně průšvihy. V Dear John se Hallström rozhodl dát šanci mladším hercům a vybral si docela dobře. Channing Tatum se v létě objeví v G. I. Joe a Amanda Seyfried si udělala jméno díky filmovému muzikálu Mamma Mia! Hallström se rozhodl zadaptovat román spisovatel Nicholase Sparkse, jehož hlavním hrdinou je voják, který se dostal na nějakou chvilku domů a čeká, kdy ho strýček Sam zase povolá do služby. Během volna se však seznámí s mladou konzervativní studentkou a přeskočí jiskra. Budoucnost páru je však hodně nejistá. Hallström už mnohokrát dokázal, že emocionální romance umí, takže musíme doufat, že Dear John bude i přes okoukaný příběh něčím víc než jen klasickým šablonovitým příběhem o tom, jak se dva potkali a zamilovali.

© copyright 2000 - 2019.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se